Specifikace

jak používat wps connect k hacknutí hesla wifi

Chcete se připojit k WiFi, ale neznáte heslo? Zde je návod, jak používat WPS Connect, WiFi se zaručeně otevře automaticky!

Existuje jen způsob, jak mít dobrý internet ze smartphonu a notebooky, včetně příp kvóta dochází, jeden z nich s hledá připojení k WiFi.

Problém je, že ne všechny WiFi fungují zdarma k použití přesně takhle. Existuje také mnoho veřejných WiFi, které se stále musí používat Heslo jako přístup. je to složité?

Z tohoto důvodu ApkVenue tentokrát představí WPS Connect, aplikaci běžně používanou k prolomení WiFi. Jak tedy používáte WPS Connect? Je to bezpečné? Pojďte se na to společně dívat!

Jak používat WPS Connect k Hack WiFi

Internet se stal součástí našich životů. Bez internetu se naše životy cítí, jako bychom zůstali po celá desetiletí pozadu, jako bychom byli v jeskyni. To je důvod, proč mnoho poskytovatelů poskytuje služba mobilního datového balíčku, Plus WiFi plán která všude roste.

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak to udělat prolomit heslo WiFi. Jedním ze způsobů je použití AndroDumpper.

Tentokrát vám ApkVenue řekne, jak prolomit hesla WiFi na Androidu pomocí aplikace Připojení WPS. Zvědavý? Držte krok s Jakovou recenzí, OK!

Jak hacknout heslo Wifi na Androidu pomocí WPS Connect

Samotné WPS Connect se používá celkem snadno. Metoda je velmi snadná a rychlá, opravdu! Vše, co musíte udělat, je dodržet tento návod až do konce. Zde je návod, jak používat WPS Connect!

Krok 1: Nejprve se ujistěte, že váš smartphone Android byl v kořenovém stavu. Můžete použít Android Root aplikaci, kterou ApkVenue napsal tady.

Ale neboj se, Připojení WPS to lze stále spustit na smartphonech, které však nebyly rootovány.

Krok 2: Dále si prosím stáhněte Připojení WPS které ApkVenue poskytlo níže. Můžete to také získat na Google Play, gang.

Produktivita aplikací FroX KE STAŽENÍ

Krok - 3: Po instalaci spusťte aplikaci Připojení WPS, později to bude vypadat níže. Klepněte na tlačítko Skenovat pro vyhledání dostupných WiFi sítí.

Krok - 4: Pokud se cílová síť WiFi již zobrazuje, klikněte na cílovou WiFi a

Krok - 5: Později se v možnostech objeví několik možností Vyberte PIN, můžete si zvolit PIN podle svého přání (Jaka používá první).

Pro ty z vás, jejichž Android je již rootnutý, můžete zaškrtněte políčko Použít metodu root. Pokud jde o ty, kteří nebyli rootováni, pak to nechte prázdné. Dále klikněte SNAŽ SE k zahájení procesu heslo ke sledování.

Krok - 6: Pokud se zobrazí zpráva Varování jak je uvedeno níže, stačí si vybrat dovolit.

Krok - 7: Počkejte chvíli, tento proces trvá pouze cca 10 až 20 sekund prostě.

Povést se! Takto můžete pomocí WPS Connect prolomit hesla WiFi na vašem telefonu Android.

Nyní heslo WiFi, které jste prolomili se již zobrazí na obrazovce Android tvůj milovaný. Kromě toho vy taky automatické připojení do WiFi sítě.

Tato metoda je velmi snadná a se osvědčilo proniknout do WiFi. Rozdíl mezi rootovaným a nerootovaným smartphonem je zobrazení hesla.

Pro ty, kteří nejsou rootovaní, bude váš Android přímo připojen k síti WiFi, ale heslo je nezobrazeno na obrazovce Android.

Je to jiné, pokud je váš Android rootovaný, pak je cílové heslo WiFi objeví se na obrazovce Androidu. Samozřejmě to závisí na vašich potřebách, pokud opravdu chcete získat heslo, musíte svůj Android rootovat.

Prolomení hesla WiFi, je to bezpečné?

S proliferací Aplikace pro hackování WiFi čím nejlepší v kyberprostoru, tím více případů narušení WiFi se vyskytuje. I když je to na první pohled nebezpečné pro ty, kteří mají WiFi, ale efekt není o nic méně nebezpečný pro vás, víte!

Samozřejmě jiné než poškodit ostatní lidi a poskytovatele pokud se nabouráte do sítě, není vyloučeno, že se osobní údaje ve vašem mobilu náhodně dostanou ukradený během procesu vloupání.

Kromě toho existují nebezpečí malwaru nebo viru které lze zadat na mobilním telefonu, zejména pokud se nabouráte do WiFi na veřejných místech, kde není bezpečnost tak zaručena.

Proto Jaka nedoporučujeme používat tuto metodu, pokud opravdu nemusíte být připojeni k internetu. Rozumíš, bando?

Několik tipů a jak používat aplikaci WPS Connect. Ještě jednou, Jaka připomíná, toto je Jaka jen sdílení tipů, nakonec si také musíte rozumně vybrat, kdy tyto tipy použít a kdy ne.

Jaka doufá, že tento článek bude užitečný pro ty z vás, kteří čtou. Nezapomeň podíl svým přátelům, aby to věděli také.