Aplikace

10 nejlepších bezplatných karaoke aplikací pro PC a notebook

Chcete karaoke doma s rodinou v karanténě? Musíte nainstalovat bezplatnou karaoke aplikaci na následující PC, gang! (Aktualizace z roku 2020)

Kdo nerad zpívá? Zdá se, že skoro každý opravdu rád dobře zpívá. Ať je hlas dobrý nebo špatný, každý má pravdu, bando.

Pro ty z vás, kteří rádi zpíváte, obvykle máte rádi i karaoke aktivity. Tato aktivita je zábavnější s rodinou nebo přáteli.

Vzhledem k tomu, že místo pro karaoke je kvůli Coroně uzavřeno, můžete si aplikaci karaoke skutečně nainstalovat na svůj počítač. Nevěří? Zde vám Jaka dá svobodnou volbu bezplatná karaoke aplikace který si můžete nainstalovat do svého PC.

Jaké jsou aplikace? Uvidíme!

Nejlepší bezplatný karaoke software pro Windows PC

V tomto článku ApkVenue přezkoumá 10 karaoke aplikací na PC, které jsou vysoce doporučené, protože jsou zdarma a mají nespočet funkcí.

Přečtěte si více níže, bando!

1. KaraFun

Software tohle je jeden software nejznámější a mnoha lidmi velmi žádaný. Používáním software Díky tomu můžete přehrávat jakoukoli skladbu na vašem počítači.

Navíc radost z používání KaraFun je, že k němu můžete také přistupovat přímo on-line a přehrávat skladby prostřednictvím katalogu, který byl poskytnut.

Formáty zvukových souborů, které lze přehrávat software Patří mezi ně .KAR, .MID, .KOK, .LRC, .KFN, .MP3 a .CDG. Mezitím lze prezentovat pouze video formáty .AVI a .MPG.

No a abyste byli maximálně kompatibilní, musíte přidat další balíček kodek na vašem PC, například K-Lite Codec Pack. Připraveni zpívat software nejlepší karaoke zdarma?

Aplikace prohlížeče KaraFun STAŽTE

2. Pokročilý přehrávač karaoke

Software tato je také jednou z nejlepších bezplatných karaoke aplikací pro PC, které jsou oblíbené.

Tato aplikace má schopnost rychle organizovat mediální soubory, takže když je chcete použít Pokročilý přehrávač karaoke, nebudete se obtěžovat přidávat soubory ručně.

Software Nejlepší bezplatné karaoke s názvem Advanced Karaoke Player podporuje téměř všechny hlavní audio a video formáty, jako jsou .MP3+G, .DAT, .MPG, .AVI, .MKV, .MP4, .WMV, .ASF, .VOB, .RM a .RMVB.

S formátem, jako je tento, máte přístup ke všem skladbám v počítači nebo na CD/DVD, které jste vložili do počítače. Kromě toho můžete také změnit rozhraní resp kůže podle vašeho vkusu.

Prohlížeč aplikací Pokročilý přehrávač karaoke STÁHNOUT

3. CDG Plug-in pro Winamp

CDG je a zásuvné moduly od a mainstreamový software pro Windows, konkrétně Winamp. S touto aplikací můžete cítit pocit zpěvu, když zapnete hudbu, která je naformátována na karaoke.

Samozřejmě Winamp Plug-in CDG také zařazena do seznamu jednoho software nejlepší karaoke zdarma pro pc. Protože, kdo by neznal Winamp?

Winamp je jeden software který umí přehrávat hudbu v různých formátech. Dobře s zásuvné moduly CDG pak změní jakýkoli formát, který lze na Winampu přehrát, na .MP3+G, abyste si mohli vesele zpívat.

Stáhněte si Winamp Plug-in CDG přes následující odkaz

4. Jedno karaoke

Jedním z nich je karaoke software což je zcela ideální pro domácí i profesionální uživatele, jako jsou kluby pro volný čas, restaurace, hotely a různé další zábavní podniky.

Jak je Jedno karaoke, už se nemusíte obtěžovat výměnou CD/DVD, takže neztrácíte čas.

Tento bezplatný PC karaoke software je schopen spouštět téměř všechny typy audio a video formátů. Mezi tyto formáty patří .MPG, .WMV, .MP3, .MOV, .KAR, .AVI, .DAT, .WMA a tak dále.

Na co čekáš? Rychle si stáhněte a okamžitě prokažte své pěvecké umění.

Stáhněte si One Karaoke přes následující odkaz

5. Tri Karaoke

Software Výtvor TriceraSoft je schopen vám pomoci cvičit karaoke, takže můžete působit sebevědoměji.

Funkce jsou také bohaté, jsou zde nastavení tempa, zvuku, odstranění hlasu, stejně jako ukládání zvukových souborů zpět do formátu MP3. Použití Tři karaoke má na komerčním místě opravdu senzaci jako karaoke.

Tri Karaoke, které je jedním z software Nejlepší bezplatné karaoke, již podporuje různé formáty souborů, které lze přehrávat, včetně .FLV, .MPEG, .DAT, .VOB, .MP3, .MIDI, .WAVE, .MP4, .MKV, .AVI, .3GP a . MP3+G.

Jste připraveni vyniknout před svými přáteli? S nadšením to praktikovat. Jaka ti bude přát to nejlepší, Hehehe.

Stáhněte si Tri Karaoke přes následující odkaz

Zdarma Karaoke aplikace na jiných počítačích. . .

6. KaraokeKanta

Není horší než výše uvedená aplikace, KaraokeKanta Je také vybaven různými funkcemi chlapi. Tyto funkce můžete maximalizovat pro praxi nebo jen pro zábavu.

Zde můžete upravit rychlost a vyvážení videa, změnit tón, změnit formát .MP3+G na .MP3, změnit kolekci skladeb, jedinečnější vzhled a mnoho dalších funkcí.

Tak jako software Další nejlepší bezplatné karaoke pro PC, KaraokeKanta také podporuje různé formáty souborů, jako jsou .AVI, .DIVX, .MP4, .FLV, .MPEG a .MOV. Pokud máte rádi karaoke, neváhejte ho použít software toto bezplatné karaoke ano, chlapi.

Stáhněte si KaraokeKanta přes následující odkaz

7. VanBasco's Karaoke Player

Je to zdarma, jsme rádi, že jsme to slyšeli. Software Nejlepší bezplatné karaoke pro PC s tímto skvělým názvem má funkce, které nejsou o nic méně zajímavé než ostatní.

Vzhled si můžete přizpůsobit jako změnu písmo, změnit barvu pozadí nebo na něj dokonce vložit obrázek Pozadí. Kromě toho existují také možnosti upravit tempo, Ztlumit, stejně jako možnost hrát pouze na jeden nástroj.

VanBasco's Karaoke Player podporuje téměř všechny formáty souborů, které mají být prezentovány jako kolekce vašich karaoke skladeb.

Při ovládání této aplikace se texty písní automaticky objeví v samostatném okně. Rychlost tempa u textů je poměrně přesná, opravdu vám jako falešnému hlasu pomáhá procvičovat zpěv.

Stáhněte si VanBasco's Karaoke Player přes následující odkaz

8. Karaoke 5

Pokud vám stále chybí komfortní výběrem software stejně jako nejlepší bezplatné karaoke aplikace pro PC výše, možná Karaoke 5 by mohla být nejlepší varianta.

Karaoke 5 je alternativní aplikace, kterou lze použít jako a software Nejlepší karaoke pro vás, takže můžete stále dobře cvičit zpěv. Funkce jsou kompletní. Co jsou?

Ano, mezi zde představené vynikající funkce patří: synchronizátor, slabikování, a také míchání. Karaoke 5 je ve skutečnosti také vybaveno podporou více jazyků.

Takže stále musím přemýšlet, kolikrát ještě cvičit, chlapi?

Stáhněte si Karaoke 5 přes následující odkaz

9. Walaoke

Walaoke je software Další nejlepší bezplatné karaoke pro PC se systémem Windows, které se docela snadno používá.

Walaoke může prezentovat vaše vlastní video, které bude sloužit jako pozadí, a také předvést vytisknout seznam skladeb v něm. Zajímavé že?

Nejen to, Walaoke také podporuje číselný systém, který vám umožní vybrat skladby na základě objednaných čísel.

Pokud se přesto cítíte nepříjemně, můžete změnit i barvu textu písně, aby se vám při karaoke četl ještě pohodlněji.

Stáhněte si Walaoke přes následující odkaz

10. MiniLyrics

Poslední jmenovaná bezplatná karaoke aplikace na notebooku / PC MiniLyrics. S software Tímto způsobem můžete zpívat a chytit text jedné písně v každém slově.

Ve skutečnosti si můžete zazpívat společně, takže hraní falešných hlasů s přáteli si určitě užijete.

Kromě toho vám MiniLyrics také umožňuje přizpůsobit velikost a barvu vašeho písmo při zobrazení na ploše, podle chuti.

Zajímavé funkce obsažené v této aplikaci jsou: zásuvné moduly pro mnoho dalších hudebních přehrávačů, jako jsou iTunes, Windows Media Player, Winamp a tak dále. MiniLyric může také automaticky stahovat texty písní, pokud je váš počítač připojen k internetu.

Stáhněte si MiniLyrics přes následující odkaz

To je nejlepší bezplatný karaoke software od Jaka na Windows, lze jej nainstalovat na PC nebo notebook. Co je zajímavé na všech výše uvedených aplikacích, nepotřebujete vysoké specifikace.

Můžete jej spustit na PC nebo notebooku s průměrnými specifikacemi. Uvidíme se zase u dalšího článku Jaka, dobře!