Out Of Tech

50+ pozdravů Eid Mubarak 1441 H (nejnovější 2020)

Chcete poslat pozdrav Eid, ale je těžké dát dohromady slova? Zde je sbírka pozdravů Eid al-Fitr, které můžete použít.

Půst ramadánu je jen otázkou hodin a okamžiků den vítězství Už je to skoro tady, bando.

Není to kompletní, pokud jste pro své milované příbuzné nenavlékli perly moudrosti jako Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Pokud jste líní vyrobit si vlastní eidská přáníčka, v současné době koluje po internetu mnoho sbírek eidských přáníček.

Pro ty z vás, kteří stále hledají správná slova pro tuto chvíli, zde Jaka shrnul sbírku blahopřání k Eid, které můžete použít.

Kolekce Happy Eid Al-Fitr 1441 H

Kromě islámských moudrých slov je ve chvílích před Eid tato sbírka pozdravů Eid al-Fitr lovena mnoha lidmi.

Nyní, Šťastný Eid Al-Fitr níže jsou k dispozici v různých jazykových verzích, jmenovitě v indonéštině, angličtině, arabštině, jávštině a sundštině.

A nejen to, nechybí ani pár eidských pozdravů v podobě animovaných fotek.

Tuto sbírku animovaných Eid pozdravů a ​​fotografií můžete sdílet na sociálních médiích, jako je Instagram nebo chatovacích aplikacích, jako je WhatsApp, gang.

Sbírka gratulací k Eid Al-Fitr v indonéštině

Zdroj fotografií: RomaDecade

Brzy vstoupíte do okamžiku Eid, ale stále jste zmateni tím, jaká skvělá slova říci, abyste poblahopřáli Eid Al-Fitr?

Nebojte se! Zde má Jaka sbírku indonéských pozdravů Eid al-Fitr, které můžete poslat svým blízkým.

Ozvěny takbiru létají na obloze a oslavují velikost Alláha. Odpusťte si, kdo je tak malý a dokonce často dělá chyby a hříchy. Kéž je milost Boží stále s vámi a vaší rodinou a odpusťte mi všechny mé dosavadní chyby. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Měkký jako hedvábí, jasný jako pramen, jasný jako slunce a krásný jako drahokam, to je obraz tohoto srdce, když mi odpustíš. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Pro přátele, kteří jsou vždy zatíženi, a protivníky, kteří jsou často zraněni, mi odpusťte, protože jste jediný, kdo dělá můj život barevnějším. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Pokud prsty nemají čas se třást. Kdyby se tělo nemohlo setkat. Za slovo jizva. Doufám, že dveře jsou stále otevřené omluva. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Když je Eid lucernou. Dovolte mi otevřít závoj s odpuštěním, aby jeho světlo proniklo do duše přírody z každého omylu a omylu. Happy Eid Al-Fitr 2020 1441 H.

V čistotě srdce je oblak předsudků. Ve svých mravech je někdy vyčítavý. Odpusť mi, že jsem se mýlil, ať nám Alláh žehná. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Růže ráno září, jejich bílá záře zdraví svědomí. SMS zaslaná jako náhrada za sebe, Šťastný Eid, líto, že se narodil a vnitřní srdce.

Je-li vaše SRDCE čisté jako voda, nenechte ho zakalit, Pokud je vaše srdce bílé jako oblak, nenechte ho zakalit, Pokud je vaše srdce krásné jako měsíc, ozdobte ho VÍRU. Odpusťte mi tělo i duši.

Když slova strnou lež.. Když kroky zanechají jizvy. Když je srdce plné předsudků A pokud dojde ke kroku, který ránu přeřízne. Prosím otevřete dveře promiňte. Happy Eid Al-Fitr Lituji, že jsem se narodil a vnitřní srdce.

Spojte ruce, spojte srdce, to je krása přátelství. V Den vítězství spojujeme upřímnost, abychom si navzájem odpouštěli. Happy Eid Al-Fitr Lituji, že jsem se narodil a vnitřní srdce.

Pokud se nahromadí všechny chyby našich lidí, sociální odpad se zatíží. Když si Eid odpustíme, doufejme, že se naše hříchy už nebudou navzájem zatěžovat. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Sbírka gratulací Eid Al-Fitr v angličtině

Zdroj fotografií: KabarMakkah (Chcete vypadat chytře a cool? Stačí použít sbírku pozdravů Eid al-Fitr v angličtině níže).

Nejen instagramové titulky, ale také anglické pozdravy Eid vám umožní vypadat skvěle, víte, gang!

No, pokud chcete udělat správný pozdrav Eid al-Fitr v angličtině, ale nedokážete dát slova dohromady, tady je Jaka má nejlepší sbírku.

Víra umožňuje všechno. Naděje umožňuje všem věcem fungovat. Láska dělá všechny věci krásnými. Ať máte všechny tři. Šťastný Eid.

Když je černá, zbělejte, když je tma, změňte světlo, když se mýlíte, změňte odpuštění, Happy Eid Al-Fitr 1438 H.

Bramborové lupínky bez soli jsou na stole. Vztah bez chyb je nemožný. Kéž patříte mezi ty, kteří mají šťastné návraty.

Chtěl bych vám popřát svatý Eid a vyjádřit svou upřímnou omluvu. Prosím o tvé milosrdenství za všechny mé hříchy. Ať jsme fitri.

Očistěte svá srdce vzpomínkou, osvícená duše láskou. přes den s úsměvem, krok s vděčností, očistit srdce s omluvou. Happy Eid Al-Fitr Minna wa Minkum Taqobba Lalla Hu Minal aidin wal faidzin.

Kdyby slova mohla zabíjet, myslím, že kvůli mně zemřelo mnoho lidí. A pokud to zahrnuje i vás, rád bych se omluvil za všechno, co jsem udělal. Šťastný Eid!

Dnes jsem potkal Iman, Taqwu, Trpělivost, Mír, Radost, Lásku, Zdraví a Bohatství. Potřebují trvalé místo k pobytu. Dal jsem jim vaši adresu. Doufám, že dorazili v pořádku, aby s vámi oslavili Eid al-Fitr. Kéž Alláh žehná vám a rodině.

Některá slova lze vyslovit, některé pocity nechat pohřbené, ale na chybu se nikdy nezapomene. Den tohoto svatého, prosím odpusť jakoukoli chybu. Gratulujeme k oslavě Eid.

Nejvznešenější člověk je člověk, který dokáže odpouštět chyby druhých. Tento slavný den, omlouvám se za případné chyby. Očisti naše srdce, očisti sebe. Šťastný Eid Mubarak.

Když ramadán prošel. Přichází den vítězství. Omlouvám se za své chyby. Přeji vám požehnaný Eid Al-Fitr.

Sbírka pozdravů pro Eid Al-Fitr v arabštině

Zdroj fotografií: Nusagates (Chcete poslat arabský pozdrav Eid, ale nemůžete to udělat? Tady má Jaka nejlepší sbírku!).

Už vás nebaví obvyklé pozdravy Eid Al-Fitr? Chcete se odlišit od ostatních?

Ty to dokážeš, bando! Zde má Jaka sbírku arabských pozdravů Eid a jejich významů, které můžete použít.

Taqabbalallahu minna wa minkum, ja alana minal aidin wal fa svolení. (Význam: Kéž nás Alláh přijme (půst) a přiměje nás vrátit se (ve stavu čistoty) a být mezi těmi, kdo dosáhnou vítězství.)

Taqabbalallahu minna wa minkum, shiyamana wa shiyamakum, kulla amin wa antum bikhoir. (Význam: Kéž Alláh přijme náš (půst) a kéž jsme každý rok vždy v dobrém.)

Ja alanallahu wa iyyakum minal aidin wal fa povolení wal maqbulin, kulla amin wa antum bikhoir. (Význam: Kéž nás Alláh přiměje vrátit se (ve svatém stavu) a být mezi těmi, kdo dosáhnou vítězství a všechny modlitby jsou splněny. Kéž jsme každý rok vždy v dobrém).

Sbírka jávských pozdravů Eid

Zdroj fotografií: Pinterest

Chcete poslat pozdrav Eid svým jávským přátelům? Ale vy sám nerozumíte jazyku a také hladkým jávským slovům?

Místo toho, abyste se mýlili a ztrapňovali, prostě si vyberete jávské pozdravy Eid, které Jaka nasbíral níže, gang.

Sugeng Riyadin všem nejlepším plánovačům, kalepatanipun manawi wonten lepat, mugi panjenengan sedaya saget maringi pangapunten upřímně ohromen kawul kantun a mugi musí být doprovázeno dobrým zdravím od Boha Všemohoucího. Amen, děkuji, děkuji.

Cangkem to často kartáčuje utek, to často myslí na zpívat elek Minal aidin wal faidzin Promiň, že se narodil a vnitřní srdce.

Sušení dina fitri. Děkuji gungin Pangaksami ocean. Ngaturaken sugeng riyadi 1441 H. Minal aidin wal faidzin. Nyuwun pangapunten sedoyo klepatan se narodil jako batos. Mugi kito sedoyo tansah pinaringan Rahmatipun Gusti Ingkang Moho Kuwaos. Děkuji kepareng dalem děkuji.

Zakalený králičí tuk, mleté ​​maso z motoru. Svatý ramadán brzy skončí, říkám Born Inner.

Madang satay ojo sak sunduk e, madang rawon ojo nyakot kemiri, sakmeniko sampun telas puosone, sugeng Riyoyo Eid. Tumbas endog solený pepř, Moje rodina a já vám děkujeme za vnitřní a vnější ngapuro.

Ngaturaken wilujeng Eid Fitri 1441 H. Nyuwun gunging pangapunten. Kéž nám bude dán dar Jatining fitrah kvůli Gusti Ingkang Maha Mirah. Amen...

Sucineng ati, tumatining chování, řízení SUGENG RIYADI 1434H bilih wonten kalepatan děkuji za uctění samudro pangaksami.

Turn gumanti padhang tetrawangan ing wayah ratri. Kawula (odesílatel) se narodil s narozením trusing batos, mugiya tansah winengku ing karahayon a widada ing sambikala.

Eid al-Fitr maeme kupat a opor santen, menawi lepat kulo nyuwun ngapunten. Happy Eid Al-Fitr 1441 H.

Mangan kupat dudohe santen, menawi lepat nyuwun ngapunten. Ngaturaken wilujeng Eid al-Fitr 1 Shawwal 1441 H.

Sbírka sundských pozdravů Eid

Zdroj fotografií: Smart Tips

Kromě jávských se také opravdu hodí pozdravy Sundanese Eid, které můžete poslat své lásce nebo přítelkyni, gangu.

No, pokud vás to zajímá, ale nedokážete dát slova dohromady, tady je Jaka, který má nejlepší sbírku.

Sadaya Jalmi vždy doprovází Eid... ale Teu Sadaya Jalmi vždy doprovází Eid Al-Fitr... Mugi urang kalebet Jalmi Nu vždy doprovází Eid... wilujeng boboran shiam 1441 H. Hapunten samudaya kalepatan.

Kedaling feeling nu pinuh I bangbaluh hate, urang lubarkeun, ngawengku pinuh I nyuuh, meungpeung wanci can mustari teu tiasa lumpat tina kalepatan sareng kakhilafan. Křivák sim ngahaturkeun. Taqabalallahu Minna Wa Minkum, Wilujeung Boboran Shiam 1441 H.

Kaluluputan kalelepatan simkuring saparakanca, wilujeng boboran siam očistit se k Alláhovi, hampura se k chuti všemohoucímu, mugia dina ieu fitri, sungkem self ngajadikeun jalmi nu fitri, wilujeng boboran boboran Shiam 1441 H.

Nyucruk praktikuje Sunnu apoštola, mapay sleduje islám, opakuje takbir nu agung, uzavírá lano přátelství, Neda Pangampura Kasadayana Wilujeng Boboran Siam 1441 H.

Někdy neměříte až k vysokému, říkáte, že je to nízké a nízké. Waktos anu lugina, kangge silih balubarkeun špatně sít hřích. Wilujeng boboran shiam 1436H, Minal aidin wal fa idzin, hapunten born a vnitřní srdce.

Jumerit ati ka gusti nejsvětější, Sadrah sumerah kanu kawasa. Namprakaeun dva pohledy, Nyuhunkeun pang hampura gusti. Wilujeng boboran shiam 1436H, Taqqobalallahu minna wa minkum, shiyamana wa shiyamakum.

Tina weningna ati nu surti, tina mumunggang rasa nu ageung rumasa, bilih aya řekla saur nu teu kaukur, aya lampah nu teu zčervenal, orální turné nu ngaraheutkeun manah, neda pangapunten se narodil s vnitřním tumekaningem, mugi je vybledlý. Wilujeng Boboran Siam 1441 H. Taqobalallohu mina waminkum siamana wasiamakum, minal aidin walfaizin.

Ti se narodil dugi ka Bathin... Pamundut nu kapihatur, moje manah liga je upřímná, tiasa ngalubarkeun, tina sanes kanten samudaya kalepatan, anglické šachy teu kaukur, lampah lali nincak špatně, neda sihapuntenna. Wilujeng boboran shiam 1441 H.

Bilih aya říká saur nu teu kaukur, design bases nu pascaia, diriguje lampah nu teu ruměnec, wilujeng boboran Siam neda stále hapunten tina samudaya kalepatan narozen a vnitřní srdce.

Wening galih nu je přijat, jembar panalar nu je zpožděn, kana se chová nu teu luyu, kana lampah nu sulaya. Wilujeng Boboran Siam 1441 H. Taqqobalallahu minna wa minkum, Shiyamana wa shiyamakum.

Slova Eid Al-Fitr, která se dotýkají srdce

Zdroj fotografií: Okezone (Zmatená při sestavování slov, která se dotýkají srdce Eid? Zde má Jaka nejlepší sbírku).

Jde jen o to se omluvit a říct šťastný Eid, to taky umí každý! Ale propojit slova, která se mohou dotknout srdce, musí být velmi obtížné, že?

Aby vaše pozdravy Eid al-Fitr zanechaly otisk v srdcích a myslích těch, kdo je čtou, zkuste použít tato dojemná slova Eid al-Fitr!

I když se ruce nemohou třást

Pro slova a postoje, které nejsou vzhůru, prosím, co nejvíce otevřete dveře odpuštění. Šťastný Eid Al-Fitr, Minal Aidin Wal Faidzin.

Existují-li kroky, které zanechávají jizvy, existují slova, která lžou, existují chování, která zraňují rány. Je mi líto, že jsem se narodil a vnitřní srdce, Happy Eid Al-Fitr.

Je-li Eid lucernou, dovolte jí s prominutím otevřít svůj závoj, aby její světlo proniklo do duše přírody z každé chyby. Eid Al-Fitr Mubarak...

I když nevidíte tváře. Ruce se nemohou navzájem třást. Doufejme, že tyto klikyháky mohou být mostem v den plný vítězství. Odpusťte mi tělo i duši.

Spojte ruce, spojte srdce. To je krása setkání v den vítězství. Spojme upřímnost, abychom si navzájem odpustili. Taqbbalallahu Minna Wa Minkum Shiyamana Wa Shiyamakum, líto, že se narodil a vnitřní srdce.

Nohy se mohou pokazit, ruce se mohou špatně držet. Oči mohou mít špatný pohled, jazyk se může mýlit ve slovech. Existuje však jedna část těla, která se nikdy nemýlí, a to srdce, které vždy otevírá dveře k odpuštění. Šťastný Eid Al-Fitr, pojďme společně otevřít svatý list.

Ohledně zraňující řeči, za postoj, který je na hovno. Omlouvám se jako prosbu. Doufejme, že Eid Al-Fitr dokáže vyléčit naše zlomené přátelství. Šťastný den vítězství.

Západ slunce Ramadán odchází a ráno se mění na úsvit Shawwalu. Přinést světlo míru na konci ramadánu. Šiřte požehnání v den vítězství... Šťastný Eid, líto, že jsem se narodil, a vnitřní srdce.

Žádná svatost není dokonalá, když je v duši zakořeněna jedna nenávist. Touto zprávou se z celého srdce omlouvám. Šťastný Eid Mubarak.

Sbírka animovaných pozdravů Eid

Líný, když musíte napsat Happy Eid Al-Fitr všem kontaktům WA na vašem mobilu?

Uklidnit! Jaka má také sbírku ilustrovaných animovaných pozdravů Eid, které můžete vytvořit jako status WA nebo příběh na Instagramu. Jednoduché, praktické a neméně cool!

  • Animované pozdravy Eid 1
  • Animované pozdravy Eid 2
  • Animované pozdravy Eid 3
  • Animované pozdravy Eid 4
  • Animované pozdravy Eid 5
  • Animované pozdravy Eid 6
  • Animované pozdravy Eid 7
  • Animované pozdravy Eid 8
  • Animované pozdravy Eid 9
  • Animované pozdravy Eid 10

No, to je sbírka pozdravů Happy Eid Al-Fitr 1441 H v různých jazycích, které můžete použít, gangu.

Ach ano, Jaka chce také říct, Minal Aidzin wal Faizin, Promiň, že jsem se narodil a vnitřní srdce, ano! Šťastný Eid Mubarak!

Přečtěte si také články o Mimo Tech nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

Copyright kandynation.com 2022