Software

15 nejlepších aplikací pro hackování wifi pro Android

Mnoho lidí přemýšlí o tom, jak hacknout heslo WiFi prostřednictvím zařízení Android. Nyní i se zařízeními Android můžeme provádět hackerské útoky

Mnoho lidí přemýšlí o tom, jak hacknout heslo WiFi prostřednictvím zařízení Android. Nyní i se zařízeními Android můžeme provádět hackerské útoky. Hacknutí vlastní WiFi sítě také není jednoduchá záležitost, ale stále to není nemožné, pokud znáte pár jednoduchých kroků a triků.

Jeden jednoduchý způsob, jak hacknout WiFi síť, je použít speciální software vytvořený odborníky na hackování. No, tentokrát máte štěstí, protože ApkVenue bude sdílet seznam všech aplikací pro hackování wifi, které si můžete sami vyzkoušet zdarma. Místo toho, abychom byli zvědavější, podívejme se na níže uvedený seznam.

  • 15 tipů pro Android, které MUSÍ znát všichni uživatelé Androidu
  • 15 způsobů, jak překonat pomalé zrychlení telefonů Android, ty nejvýkonnější!
  • 50+ tipů a triků Nejnovější funkce WhatsApp 2021, zřídka známé!

15 nejlepších Wifi Hack aplikací pro Android

1. Wps Connect

Wps Connect je aplikace na hackování wifi pro hackování wifi, která funguje pouze na rootovaném Androidu. Prostřednictvím této aplikace můžeme zakázat všechny uživatele, kteří jsou připojeni ke stejné síti. Zajímavé je, že pomocí aplikace Wps Connect můžeme také hackovat všechny Wifi sítě a automaticky je připojovat. Stáhněte si Wps Connect a začněte hackovat všechny Wifi sítě kolem vás.

Produktivita aplikací FroX KE STAŽENÍ

2. Wifi Wps Wpa Tester

Wifi Wps Wpa Tester je také aplikace pro hackování wifi, která funguje pouze pro rootovaný Android. Tato aplikace je také jednou z nejlepších pro hackování wifi sítí kolem vás. Když se připojíme k této aplikaci, připojíme se k několika směrovačům, které mají slabá místa v zabezpečení, abychom je pak mohli hackovat.

Apps Cleaning & Tweaking Alessandro Sangiorgi STÁHNOUT

3. Wifi Kill

Wifi Kill je aplikace, která nám umožňuje vypnout všechna zařízení připojená ke stejné wifi síti. Pomocí této aplikace budete snadno omezit přístup k internetu do všech sítí připojených ke stejné síti. Pojďte, musíte vyzkoušet tuto skvělou aplikaci.

Aplikace Produktivita Wifi Kill STÁHNOUT

4. Kontrola Wifi

Wifi Inspect je všestranná aplikace, kterou často používají bezpečnostního praktika počítač ke sledování sítě od stran, které se do ní snaží proniknout. Ano, pro své použití je tato aplikace využívána spíše jako aplikace pro sledování bezpečnosti, nikoliv pro hackerské aktivity. Ale stále se to dá použít k hackování, nevěříte? Zkus to. Andreas Hadjittofis STAŽENÍ aplikací pro prohlížeč

5. ZAnti Penetration Testing Android Hacking Toolkit

ZAnti je aplikace pro hackování wifi, která se používá k pronikání zabezpečení sítě. Tato aplikace se často používá k určení úrovně zabezpečení sítě. Tato aplikace je také velmi snadno ovladatelná, kterou uživatelé často používají správce IT bezpečnosti simulovat útoky na velkou síť.

Síťové aplikace Zimperium KE STAŽENÍ

6. Fing Network Tools

Fing Network Tools je jednou z nejlepších aplikací pro hackování analyzátoru wifi sítě, která funguje pouze na zakořeněném Androidu. Tato aplikace dokáže skenovat zařízení, ke kterým jsou připojena Wifi síť velmi rychle a přesně. Fing Network Tools je velmi profesionální aplikace pro analýzu sítě, která má také jednoduché rozhraní, které vám pomůže určit úroveň zabezpečení ve vaší síti, odhalit narušitele a vyřešit problémy se sítí, které nastanou.

Apps Networking Fing Limited KE STAŽENÍ

7. Arpspoof

Arpspoof je aplikace pro hackování wifi pro monitorování sítí, jejichž kód je napsán přímo odborníkem na síťovou bezpečnost Dug Song. Tato aplikace může přesměrovat provoz v místní síti přepsáním ARP Odpovědi a poté jej odeslat konkrétnímu cíli nebo všem hostitelům, kteří jsou na stejném místním síťovém provozu.

Produktivita aplikací Stephan Uhlmann. STAŽENÍ

8. Zjišťování sítě

Network Discovery je docela jednoduchá a skvělá aplikace pro hackování wifi, protože k provádění všech svých funkcí nevyžaduje přístup root. Pomocí této aplikace můžeme podrobně sledovat všechny informace o síti, která je aktuálně připojena k zařízení Android.

Produktivita aplikací Aubort Jean-Baptiste STÁHNOUT

9. Nmap pro Android

Nmap je jednou z aplikací síťového skeneru resp vyhledávač portů nejlepší na Androidu. Tato aplikace byla původně vyvinuta pro Unix, ale nyní je k dispozici pro Windows a Android. Chladný!

Produktivita aplikací Google LLC KE STAŽENÍ

10. Síťový spoofer

Network Spoofer je jednou z nejlepších aplikací pro hackování wifi pro testování zabezpečení sítě. Tuto aplikaci lze také použít ke změně cesty webových stránek na cizích počítačích pouze prostřednictvím mobilních zařízení. Přestože Network Spoofer není nástrojem pro pronikání do sítě, lze tuto aplikaci použít k hackování sítí pouze se zařízením Android.

Produktivita aplikací bude Shackleton STÁHNOUT

11. WiFi Finder

Wifi Finder je docela jednoduchá aplikace, která vám pomůže najít Wifi sítě kolem vás. Tuto aplikaci lze také použít k zobrazení podrobných informací o hotspotu Wifi, míst volání, filtrování určitých poskytovatelů a mnoha dalších funkcí, které byste měli sami vyzkoušet.

12. Wifi analyzátor

Wifi Analyzer je aplikace pro hackování wifi, která dokáže zobrazit všechny kanály Wifi kolem vás. S touto aplikací nám bude usnadněno analyzovat síť a zkontrolujte, který router je zaneprázdněn.

Síťové aplikace Farproc KE STAŽENÍ

13. Wifi Ty

Wifi You je velmi výkonná aplikace pro hackování wifi, která shromažďuje miliony hesel wifi, která sdílí mnoho uživatelů internetu po celém světě. S touto aplikací se můžeme snadno připojit k bezplatné wifi na všech místech světa.

14. Aircrack-ng

Aircrack-ng je aplikace pro hackování wifi, která testuje zabezpečení sítě, aby zajistila, že ochrana v síti je dostatečně bezpečná. Prostřednictvím této aplikace můžeme zajistit kompletní ochranu wifi sítě. V současné době vývojář Aircrack-ng vytvořil tuto aplikaci tak, aby mohla běžet na platformě Android.

Aplikace Vývojářské nástroje Aircrack STÁHNOUT

15. Kali Linux Nethunter

Každý ve světě hackerů ví o Kali Linuxu. Kali Linux je operační systém, který se často používá k hackerským účelům. Kali Linux Nethunter je v podstatě aplikace pro provádění penetračního testování pomocí zařízení Android. Takže pro ty z vás, kteří se vážně chtějí stát hackerem, musíte vyzkoušet a naučit se tuto aplikaci.

To je některé aplikace pro hackování wifi, které lze použít k hacknutí hesel wifi pouze prostřednictvím zařízení Android. Takže pokud tomu nevěříte, zkuste to prosím a nebuďte překvapeni, když se později stanete slavným hackerem. Cmiww doufejme, že užitečné.