Out Of Tech

3 způsoby, jak zkontrolovat online kk na oficiálních stránkách (aktualizace 2020)

Online kontroly KK lze nyní provádět několika způsoby. Chcete vědět? Podívejte se na kompletní sbírku způsobů, jak zkontrolovat čísla rodinných karet online zde! ️

Zkontrolujte KK online Teď už to není něco, co nemůžete udělat. S rozvojem stále sofistikovanější technologie to nyní můžete snadno udělat pouze prostřednictvím chytrých zařízení, gangu.

Kromě toho Family Card nebo to, co se často zkracuje jako KK, často mění údaje z toho či onoho důvodu, takže je důležité, abyste je občas kontrolovali.

Bohužel v tuto chvíli je stále mnoho těch, kteří nevědí, že je možné online zkontrolovat čísla rodinných karet, aniž by museli přijít do kanceláře Dukcapil. Jste jedním z nich?

Pokud ano, raději se podívejte na Jakovu diskusi o sbírka způsobů, jak zkontrolovat online čísla rodinných karet více podrobností níže.

Jak zkontrolovat číslo KK online

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, když se pokoušíte zkontrolovat své KK No online, je ujistěte se, že jej kontrolujete pouze na oficiálních vládních webech nebo službách.

Údaje na rodinné kartě jsou velmi důvěrné, protože tyto údaje lze použít k různým účelům, včetně žádosti o půjčku.

Proto je důležité věnovat velkou pozornost navštívené online stránce kontroly KK před zadáním čísla KK nebo čísla NIK na stránce.

Sbírka, jak zkontrolovat nejnovější online KK

Jak zkontrolovat své vlastní číslo rodinné karty online lze nyní provést několika způsoby. Začněte přes oficiální webovou stránku Disdukcapil nebo jinými způsoby, které možná nikdy nevíte.

No, abyste nebyli zvědavější, je lepší se jen podívat na následující sbírku způsobů, jak zkontrolovat kompletní online Rodinnou kartu.

Jak zkontrolovat KK online prostřednictvím webu

Jak již Jaka hovořila dříve, jak zkontrolovat číslo KK online, zkuste se podívat pouze na oficiální vládní web.

Tentokrát Oddělení evidence obyvatel a občanů (Disdukcapil) již poskytuje služby pro online kontrolu čísel karet NIK a rodinných karet.

K této službě má přístup pouze hlava rodiny, takže pokud chcete zkontrolovat číslo rodinné karty a ne hlavu rodiny, pozvěte ke kontrole svého otce.

Zde jsou kroky, které musíte udělat, abyste zkontrolovali své KK online prostřednictvím oficiálních vládních webových stránek.

1. Navštivte stránky Dukcapil

 • Přejděte ve svém prohlížeči na stránku //servicesonline.dukcapil.kemendagri.go.id/.

2. Zadejte požadované informace

 • Zadejte registrované mobilní číslo, heslo a dokončete captcha zobrazeno.

3. Zaregistrujte si účet, pokud jej ještě nemáte

 • Pokud jste se ještě nezaregistrovali, přejděte do nabídky registrace a vyplňte poskytnutý formulář a ujistěte se, že je vše v souladu s ustanoveními.

4. Vyplňte požadované údaje

 • Přejděte do nabídky Start a zadejte data, která byla zaregistrována dříve.

Po přihlášení se vám zobrazí informace o vašem NIK čísle a aktuálně registrované rodinné kartě.

Jak zkontrolovat KK online prostřednictvím e-mailu

Pokud máte problém zkontrolovat svou rodinnou kartu online prostřednictvím webových stránek, můžete také zkontrolovat prostřednictvím e-mailu, gangu.

Metoda je velmi snadná, stejně jako když posíláte e-mail obecně. Jediné, co musíte udělat, je odeslat žádost spolu s vaším číslem e-KTP na e-mailovou adresu [email protected].

Poté už jen počkejte na odpověď od Dukcapila. Bohužel tato metoda obecně vyžaduje poměrně dlouhý proces cca 1x24 hodin. Ale zaručeně to bude bezpečné!

Ach ano, pro ty z vás, kteří zapomněli své číslo KK a chtějí najít číslo své rodinné karty online, můžete to udělat také prostřednictvím e-mailu, jako je tento. Prakticky vám stačí chytrý telefon a plynulé připojení k internetu.

Jak zkontrolovat KK online prostřednictvím sociálních médií Dukcapil

Chcete zkontrolovat online KK v Jakartě, zkontrolovat KK online ve východní Jávě nebo v jiných oblastech? Kromě toho, že projdete předchozími dvěma způsoby, můžete také zkontrolovat prostřednictvím sociálních sítí, gangu.

Jak víme, sociální média již nemohou fungovat pouze jako prostředek zábavy, ale také k získávání informací, a to i pro ty z vás, kteří hledají způsoby, jak online zkontrolovat číslo své rodinné karty.

Můžete využít oficiálních účtů Dukcapil na sociálních sítích počínaje Facebookem (Ahoj Dukapile) nebo Twitter (@ccdukcapil) udělat to tak.

Ale kvůli bezpečnosti a zachování osobních údajů byste měli odeslat žádost o kontrolu čísla KK pomocí vašeho NIK prostřednictvím funkce přímé zprávy (DM), OK!

Co je KK?

Nejen vědět, jak to zkontrolovat, je také dobré trochu podiskutovat o významu KK a o tom, jak se liší od jiných důležitých písmen.

Family Card nebo KK je karta, která obsahuje informace o všech členech rodiny kteří žijí na stejném místě. Každá hlava rodiny má pouze 1 KK, protože data byla reprezentována.

Údaje v KK budou zahrnovat i rodinné příslušníky, kteří bydlí v domě, ve kterém bydlí, i když nejsou kmenovými členy.

To je to, co dělá KK často dochází ke změnám dat a musí být znovu zaregistrován, když nový člen zůstane nebo opustí bydliště hlavy rodiny.

Funkce KK

Poté, co víte, co je KK a začnete chápat, proč potřebujete vědět, jak zkontrolovat rodinnou kartu online, musíte také vědět, proč je KK důležitou součástí občanské registrace.

Rodinná karta má důležitou funkci v každodenním životě a zde jsou některé z nejpodstatnějších funkcí Rodinné karty, které Jaka shrnul.

 • Rodinná karta je hlavním požadavkem pro zhotovení průkazu totožnosti pro rodinné příslušníky, kteří dosáhli věku 17 let.
 • Family Card se používá jako jedna z náležitostí, kterou je nutné přiložit při registraci do školy.
 • Rodinná karta je hlavním požadavkem při vyhotovování rodného listu novorozence.
 • Rodinné karty jsou často administrativním požadavkem v procesu registrace pojištění, BPJS a dalších podobných věcí.
 • Být důkazem existence rodiny a jejích členů.

Existuje mnoho dalších funkcí CoW, zejména v záležitostech týkajících se správy se státem a institucemi.

Ujistěte se proto, že použitý KK je stále aktivní online kontrolou čísla KK, a pokud dojde ke změně, proveďte registrační proces podle pravidel, jak má být.

Proč byste měli aktualizovat data KK?

Jak již dříve Jaka vysvětlil, u rodinných karet dochází často ke změnám dat, na rozdíl od ID karet, které mění data pouze příležitostně.

Zde je několik věcí, které mohou způsobit změny údajů na vaší rodinné kartě, takže se musíte znovu zaregistrovat.

 • V rodině se narodilo nové dítě.
 • Jsou noví členové rodiny, kteří zůstávají, protože zůstávají s rodinou.
 • Zemřel člen rodiny.
 • Jsou členové rodiny, kteří opouštějí domov, protože jsou ženatí a mají novou rodinu.

Pokud se ve vaší rodině dějí výše uvedené věci, neprodleně podejte změnu údajů správě obce tím, že přinesete úvod z RT a RW.

Změny v těchto údajích je nutné hlásit, protože údaje v KK již nejsou v souladu s aktuálním stavem a mohou nastat problémy, když probíhá průzkum a podobně.

Po odeslání změny a obdržení nového listu Family Card si můžete vyzkoušet, jak zkontrolovat online číslo Family Card, o kterém ApkVenue hovořilo výše.

Sbírka regionálních online stránek pro kontrolu rodinných karet

Kromě toho, že některé místní samosprávy procházejí webem vlastněným ústřední vládou, poskytují také své vlastní online služby kontroly rodinných karet, které můžete využít.

Zde jsou některé oficiální webové stránky místní správy, které lze použít ke kontrole online KK No.

 • Bandung - //disdukcapil.bandung.go.id/cari-biodata
 • Batam - //disdukcapilbisa.batam.go.id/check/nokk
 • Západní Kalimantan - //dukcapil.kalbarprov.go.id/cek-kk
 • Sragen - //dukcapil.sragenkab.go.id/information/cek_kk
 • Tangerang - //disdukcapil.tangerangkota.go.id/ceknik/
 • Tegal - //disdukcapil.tegalkab.go.id/information/cek_kk

Můžete také zkontrolovat online službu kontroly KK pro oblast výše jako srovnání nebo alternativu, když je centrální server z nějakého důvodu nedostupný.

To jsou některé způsoby, jak zkontrolovat svou rodinnou kartu (KK) online, počínaje oficiálními vládními stránkami až po sociální média, která můžete používat právě teď.

Ujistěte se, že při kontrole čísla vaší rodinné karty nebo NIK nepoužíváte neautorizované aplikace vytvořené třetími stranami. Údaje, které zadáte, mohou být použity k nezodpovědným věcem.

To jsou rychlé informace o rodinné kartě a o tom, jak ji zkontrolovat online. Doufejme, že užitečné, a uvidíme se v příštím článku.

Přečtěte si také články o Jak zkontrolovat nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.