Software

jak změnit vzhled facebooku, whatsapp a instagramu na androidu bez kódování

Už vás nebaví stejně vypadající aplikace Facebook, WhatsApp a Instagram? Zde je návod, jak změnit vzhled Facebooku, WhatsAppu a Instagramu bez kódování.

Od té doby, co byl poprvé představen, Facebook je dnes nejrozšířenější sociální sítí. I díky jeho síle, Mark Zuckerberg, CEO Facebooku, aby provedl akvizici Instagramu a WhatsAppu.

Přiznejte se, na vašem smartphonu musí být aplikace Facebook, WhatsApp a Instagram, že? Abyste se při používání těchto aplikací nenudili, je tu JalanTikus jak změnit vzhled Facebooku, WhatsAppu a Instagramu bez kódování.

  • 2 efektivní způsoby stahování videí z Facebooku na Android
  • Jak stahovat fotografie a videa na Instagram Stories
  • 6 způsobů, jak číst zprávy WhatsApp bez viditelného modrého zaškrtnutí

Pojďte, změňte vzhled své aplikace!

Stejně jako existence spouštěče na smartphonu Android, který dává nový vzhled, samozřejmě také chcete mít zobrazení aplikace s novým pocitem, že? Obvykle k tomu musíte být schopni kódování k úpravě aplikace. Ale JalanTikus existují jednoduché způsoby, jak změnit vzhled aplikací Facebook, WhatsApp a Instagram na Facebook Messenger, aniž by to bylo složité.

Jak změnit vzhled aplikace bez kódování

Abyste mohli změnit vzhled aplikace Facebook na WhatsApp bez kódování, stačí aplikaci nainstalovat Paralelní prostor. Ano, zpočátku Parallel Space sloužil pouze k duplikování aplikací pro Android bez kódování, ale nyní jej lze použít i pro změnu vzhledu Facebooku, Facebook Messengeru, WhatsAppu na Instagram.

Stáhněte si Parallel Space APK

Apps Developer Tools Parallel Space STÁHNOUT
  • Po instalaci Parallel Space automaticky výchozí Na internetu najdete aplikace Facebook, Messenger a WhatsApp výchozí. Dále stačí přidat Instagram stisknutím tlačítka Klonovací aplikace na spodní straně.
  • Stále v paralelním prostoru, výpad doleva najít Tématický obchod. Zde najdete velký výběr motivů pro Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp a Instagram. Vyberte požadovaný motiv a poté budete požádáni o jeho stažení z Google Play.
  • Po instalaci požadovaného motivu klikněte na motiv a počkejte na dokončení procesu detekce. Další kliknutí Aktivujte toto téma.
  • Poté stačí otevřít aplikaci Facebook, WhatsApp nebo Instagram z Parallel Space. Poté se vzhled změní podle zvoleného motivu.

Jak, snadné není, jak změnit vzhled této aplikace pro Facebook, Instagram a WhatsApp? Bez nutnosti kódování můžete snadno změnit ikonu a vzhled Facebooku, WhatsAppu a Instagramu. S aplikací se opět nebudete nudit. Hodně štěstí!