Produktivita

není to podvod, to je způsob, jak získat přístup k účtu yahoo bez hesla

Když mluvíme o Yahoo, Jaka má náhodou jeden zajímavý trik, konkrétně trik, jak získat přístup k účtu Yahoo bez hesla. Pomocí tohoto triku bude váš účet Yahoo jistě bezpečnější. Zvědavý? Poslouchejme!

Yahoo internetová stránka, která byla poprvé založena v r 2. března 1995 Nyní se stala jednou z největších internetových stránek na světě. Dokazuje to tím, že je tato stránka Yahoo pátou nejoblíbenější stránkou na světě.

Když mluvíme o Yahoo, Jaka má jeden zajímavý trik, a to trik pro přístup k účtu Yahoo bez hesel. Ano, pomocí tohoto triku bude váš účet Yahoo jistě bezpečnější. Zvědavý? Stačí se podívat na následující Jaka článek.

 • Ne Google nebo Yahoo, toto je 100 nejstarších domén .COM na světě
 • Yahoo připravuje konkurenty na Google Now
 • Jak zkontrolovat účet Yahoo! Hacknutá pošta nebo ne

Jak získat přístup k účtu Yahoo bez hesla, stačí ověřit vaše HP

Yahoo je známá stránka, jednou z nich je její e-mailová služba Yahoo Mail. Jste uživatelem této služby? Pokud ano, můžete použít následující trik Jaka, což je trik pro přístup k účtu Yahoo bez použití hesla.

Tento trik je velmi užitečný zejména pro ty z vás, kteří rádi zapomínají hesla. Nejen to, tento trik může také sloužit k tomu, abyste zabránili prolomení hesla. Takže, bez dalších okolků, zde jsou kroky.

Kroky pro přístup k účtu Yahoo bez hesla

 • Krok 1

Nejprve si musíte stáhnout aplikaci "Yahoo Mail" nejprve k vašemu smartphonu. Pokud jste uživatelem smartphonu Android, můžete si jej stáhnout prostřednictvím Odkaz na Myší ulici Následující.

Aplikace pro sociální sítě a zprávy Yahoo STAŽTE

Ale pokud jste uživatelem smartphonu Apple, můžete si jej stáhnout prostřednictvím Obchod s aplikacemi na vašem smartphonu.

 • Krok 2

Poté otevřete aplikaci "přihlásit se" na váš účet jako obvykle.

 • Krok 3

Pokud ano, zobrazí se displej, který to provede telefonické ověření. Zadejte své mobilní číslo a stiskněte "Ověřit telefon". Počkejte na SMS a poté zadejte kód z SMS.

Zdroj fotografií: Foto: Tech Recipes
 • Krok 4

Pokud ano, začněte přepnout na počítač vy. Přihlaste se ke svému účtu Yahoo jako obvykle, dokud se nezobrazí jako pod tímto.

Klikněte "klíč převodovky" v pravém horním rohu a poté klikněte "Informace o účtu".

 • Krok 5

Pokud máte, zobrazí se jako pod tímto.

Klikněte "Zabezpečení účtu"a poté klikněte na „Podívejte se, jak to funguje“.

 • Krok 6

Pokračujte kliknutím "Ano, mám tento telefon"a poté „Ano, pošlete mi oznámení“. Pro více podrobností se můžete podívat na obrázek pod tímto.

 • Krok 7

Pokud jste provedli vše výše uvedené, začněte znovu na svém smartphonu. V současné době se na vašem smartphonu zobrazí upozornění jako pod tímto. Pokud je venku, pokračujte stisknutím "Zelené tlačítko".

 • Krok 8

Všechny konfigurace jsou kompletní, je čas na testování. Vstoupil do Přihlašovací stránka e-mailu Yahoo jako obvykle to, co se objeví, není požadavek na heslo, ale jako na obrázku pod tímto.

 • Krok 9

Pokud je na počítači vypnutý displej, můžete se vrátit ke smartphonu. Protože právě teď na vašem smartphonu bude vypadat takhle.

Pokračujte stisknutím „Zelené tlačítko“, poté automaticky Váš účet Yahoo v počítači bude přihlášen. Hotovo.

No, to je jen trik od Jaky, jak získat přístup k účtu Yahoo bez hesla. Doufejme, že užitečné a hodně štěstí!

Bannery: Tapeta jeskyně