Produktivita

jak stabilizovat připojení k internetu na počítači pomocí příkazového řádku

Vaše připojení k internetu není stabilní? Nemusíte se bát, zde Jaka poskytuje tipy pro stabilizaci internetového připojení pomocí příkazového řádku.

Určitě jste to zažili, když jste se bavili procházení, proudnebo stažení, uh, najednou se připojení zpomalí. To je samozřejmě velmi nepříjemné, zvláště pro vás hráče, kteří jste zábavné hraní online her, najednou dokonce zpoždění kvůli nestabilnímu spojení.

Nyní! Teď už se nemusíte bát, že byste něco takového zažili, protože tady pro vás Jaka už má tipy. Jak? Je to snadné. Tentokrát chce Jaka podíltipy pro stabilizaci připojení k internetu pomocí příkazového řádku. Poslouchejme!

  • Jak opravit aplikace Force Close na Androidu
  • Jak zlepšit shrbené držení těla kvůli příliš dlouhé době před gadgety
  • Jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybíjí

Jak stabilizovat připojení k internetu v počítači pomocí příkazového řádku

Nejprve se ujistěte, že váš počítač je připojený k internetu. Další krok, běh Příkazový řádek nebo CMD v počítači pomocí:

  • Pro uživatele Windows 8

Klikněte pravým tlačítkem na Start Logo a vyberte Příkazový řádek (administrátor).

  • Pro uživatele Windows 7

Klikněte Start, typ Příkazový řádek ve vyhledávacím poli. Až to najdete, klikněte pravým tlačítkem a vyberte Spustit jako administrátor.

Poznámka: Ujistěte se, že spouštíte CMD pomocí Správce, protože jinak bude CMD spuštěn jako Normální uživatel.

Po otevření příkazového řádku nyní musíte zkontrolovat IP adresu. Metoda:

  • Typ ipconfig/all a stiskněte Vstupte, později se objeví spousta konfigurací.
  • Z mnoha existujících konfiguračních dat vyhledejte DNS server, poté zaznamenejte nebo zapamatujte si počet DNS server a V tomto okamžiku nechte CMD tak, jak je (nezavřít).
ZOBRAZIT ČLÁNEK

Po vás podařilo najít čísla serveru DNS, další krok:

  • Typ ping l 800 192.168.43.1 ta poté stiskněte Vstupte.

Informace:


- : Méně znamení


L : malá písmena L


800 : To znamená, že odeslaná data mají 800 bajtů. Můžete jej libovolně nahradit.


192.168.43.1 : Čísla DNS, která byla získána dříve.


t : Aby se zajistilo, že se spojení neztratí.

Pokud jste provedli výše uvedené správně, bude to tak zobrazí se nějaké odpovědi. Můžete se například podívat na snímky obrazovky níže, je to známka vašeho připojení k internetu již stabilní, takže nyní můžete procházet, streamovat nebo stahovat, jak chcete.

Pamatovat si! Příkazový řádek musíš to nechat tak (nezavírat), ale když ti to vadí, tak můžeš minimalizovat prostě. Pokud jste skončili s používáním internetu, můžete zavřít Okno příkazového řádku a připojení bude vrátit do normálu jako obvykle.

Jak? Snadné, že? To je jak stabilizovat připojení k internetu pomocí příkazového řádku. Musíte vědět, že kromě stabilizace jsou tyto tipy také schopny zrychlit připojení k internetu. Máte zkušenosti s používáním těchto tipů? Prosím podíl ano ve sloupci komentářů níže.

Copyright kandynation.com 2022