Produktivita

jak zlepšit přesnost vašeho gps

Způsob, jak předejít chybám a nepřesnosti GPS, je velmi snadný. Zde je návod, jak zlepšit přesnost vašeho GPS.

Globální Polohovací Systém nebo GPS je to velmi snadné. Navíc je GPS již nainstalováno na každém smartphonu, ale někdy naše GPS není příliš přesné. Mohlo by to být způsobeno Hardware, počasí a také software.

No, jak zabránit GPS chyba a velmi snadno nepřesné. Následující je způsoby, jak zlepšit přesnost GPS vy.

  • Jak zvýšit přesnost GPS na Androidu bez dalších aplikací
  • Jak používat Mapy Google bez připojení k internetu (offline)
  • Jak získat trasu bez GPS! Úspora baterie až 80 %

Způsoby, jak zlepšit přesnost GPS

1. Zkontrolujte svou polohu

Chcete-li zjistit, jak přesný je smartphone zkontrolujte svou polohu, otevřením aplikace GPS jako např Google Mapy nebo jakékoli jiné mapové aplikaci, zjistěte, zda váš smartphone zobrazuje přesnou polohu nebo ne. Pokud je pravda, pak váš smartphone ukázal přesnou polohu, ale pokud ne, můžete zkusit jiné metody níže.

2. Ujistěte se, že jste v Nastavení polohy povolili „Vysoká přesnost“.

Existují různé způsoby, jak zlepšit přesnost GPS a aktivujte vysokou přesnost v nastavení polohy v závislosti na smartphonu, který používáte. Můžete jej vyhledat ve volbě umístění v nastavení nebo použít vyhledávací pole s klíčovým slovem umístění nebo umístění v závislosti na vašem smartphonu.

Po zapnutí možnosti Vysoká přesnost můžete zkontrolovat, zda je vaše GPS přesné nebo ne. Znovu otevřete Mapy Google, abyste to dokázali, pokud to stále není přesné, zkuste jiný snadný způsob.

3. Znovu zkalibrujte kompas smartphonu

I když GPS zobrazuje vaši polohu, vaše GPS nemusí ukazovat správnou polohu. To vás může naštvat, pokud používáte navigaci nebo hrajete hru Pok mon GO, která vyžaduje přesné umístění. K získání přesné polohy je metoda velmi snadná, potřebujete pouze přístupnou aplikaci kompasu.stažení v Obchodě Google Play je jednou z aplikací Stav GPS.

Síťové aplikace MobiWIA – Eclipsim KE STAŽENÍ

Pokud byl stav GPS stažen, otevřete aplikaci a Stav GPS vyhledá blízké satelity. Pokud aplikace nemůže získat signál k získání satelitu, znamená to, že jste byliblok. Budeme diskutovat v bodě pět později.

Nyní musíte zkalibrovat kompas. Trik, dotkněte se obrazovky a klikněte na hamburger Jídelní lístek v levé horní části obrazovky. Klikněte na „Kalibrace kompasu“ a postupujte podle pokynů. Nyní by váš kompas měl ukazovat správnou polohu. Ještě ne? Snaž se resetovat vaše GPS.

4. Obnovit Vaše GPS

Pokud výše uvedené metody stále nezlepšují přesnost vašeho GPS, zkuste to Obnovit vaše GPS data. Pomocí stejné aplikace klikněte na hamburger Jídelní lístek a vyberte „diagnostikovat senzory“ a poté „GPS senzory“. Pak se objeví vyskakovat a kliknutím na "reset" vymažete data mezipaměti GPS začíná od nuly.

Nyní by váš smartphone měl být schopen uzamknout satelity rychleji a vaši polohu přesněji. Znovu otevřete Mapy Google a ověřte, zda je vaše GPS velmi přesné. Mělo to být, pokud jste postupovali podle pokynů od začátku, pokud jste stále ještě nezkusili jiný způsob.

5. Zjistěte, zda někdo blokuje váš smartphone

Pokud předchozí tipy stále nefungují, znamená to, že problém není ve vašem smartphonu, ale další faktory zvenčí, které vašemu smartphonu neumožňují získat signál. Může se stát, že aplikace nefunguje. Nebo to může být kovový předmět blokující signál.

Pokud však váš smartphone náhle nemůže uzamknout signál GPS po provedení výše uvedeného, ​​musíte to udělat otřít data na chytrých telefonech. Nebo pokud používáte Zvyk ROM, aktualizace na nejnovější verzi nebo zvolte jinou ROM.

To jsou tipy, jak vyřešit případy, kdy GPS neukazuje správnou polohu. Někdy jsme velmi naštvaní, když naše GPS nefunguje správně. Snad vám tato metoda pomůže. Pište prosím do komentářů, jestli se vám to podařilo, nebo možná máte svůj vlastní způsob.