Software

jak vytvořit webovou stránku do aplikace pro Android bez kódování

Samozřejmě máte oblíbené webové stránky, které otevíráte každý den, že? Aby to bylo ještě vzrušující, ApkVenue nabízí snadný způsob, jak z webové stránky vytvořit aplikaci pro Android bez kódování. Je to velmi snadné, zde je návod.

Samozřejmě máte oblíbené webové stránky, které otevíráte každý den dong, například StreetRat a Facebook. Jak víte, Facebook nabízí aplikaci, která silný pro uživatele chytrých telefonů Android a iOS.

Bohužel je také známo, že aplikace Facebook velmi plýtvá úložným prostorem a baterií. Facebook si to uvědomil a nakonec aplikaci vydal Facebook Lite lehčí.

Ne všechny naše oblíbené webové stránky však poskytují aplikace pro chytré telefony a ne všechny aplikace pro chytré telefony mají odlehčenou verzi jako Facebook Lite.

Jaka hlásil z Wonderhowto, našel něco opravdu skvělého. Umožňuje změnit webovou stránku na aplikaci pro Android během několika sekund. Zvědavý, že? Následující Jak udělat z webu aplikaci pro Android.

  • 5 snadných způsobů, jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování
  • Jak si vytvořit svou vlastní aplikaci Android Chat bez kódování
  • Jak vytvořit jednoduchou aplikaci pro Android zdarma, pouhým kliknutím!

Jak proměnit web v aplikaci pro Android

1. Nainstalujte prohlížeč Hermit - Lite Apps

Abychom z webu udělali aplikaci pro Android, potřebujeme pomoc aplikace Hermit - Lite Apps Browser který si můžete stáhnout na JalanTikus nebo na Google Play Store. Pomocí této aplikace můžete změnit web na aplikaci Lite.

Aplikace Produktivita Chimbori STÁHNOUT

2. Přeměna webu na aplikaci pro Android

Po stažení a otevření klikněte Vybraná prohlídka, je zde 6 stránek, které stručně vysvětlují výhody aplikace Hermit. Nyní, Chcete-li z webu vytvořit aplikaci pro Android, vyberte tlačítko plus vpravo dole.

Dále vstoupíte URL stránky do lišty v horní části obrazovky, například JalanTikus.com nebo vyberte jedno z oblíbených doporučení webových stránek od Hermit.

Po otevření webu Jaka můžete změnit jméno Lite aplikace, kterou si vytvoříte. Poté klikněte na tlačítko Přidat, zobrazí se vyskakovat potvrzení a klikněte vytvořit.

Nyní jste úspěšně vytvořili aplikaci JalanTikus Lite a můžete ji najít na Facebooku Domovská obrazovka.

3. Přizpůsobení vzhledu Lite aplikací

Odtud si pak můžete přizpůsobit aplikaci Lite, kterou jste vytvořili. Můžete zapnout tažením obnovte, přejděte nahoru, celá obrazovka, a bezrámové. U načteného obsahu některé z možností zahrnují Blokovat reklamy, Načíst obrázky, Otevřete odkazy v Lite App, Nesledovat, Desktopová stránka, a Režim spořiče dat.

Kromě toho můžete také spravovat oprávnění aplikace Lite. Například přístup k poloze, fotografiím, videím, fotoaparátům a mikrofon. Pokud je to Jakova rada, důležité je zapnout celoobrazovkový a bezrámečkový režimzískat zážitek jako používání skutečné aplikace.

ach ano, přejetím do strany je záložka Témata, kde můžete nastavit barvu stavového řádku, akční lištaa vyberte ikonu aplikace, jak chcete. Pak je tu záložka Integrace který vám umožní nastavit upozornění a funkce vyhledávání.

4. Procházejte oblíbené webové stránky bez reklam a šetřete baterii

Jak, jak udělat z webu aplikaci pro Android výše, je velmi snadné, že? Nyní můžete být spokojenější a pohodlnější při procházení svých oblíbených webových stránek, které jsou bez reklam a úspornější.

Ach jo, kdyby např zkratky Lite aplikace se nezobrazuje Domovská obrazovka. Řešením je, že se můžete změnit spouštěč ostatní, hodně si pamatujte spouštěč nyní je to jen jedna vrstva.

5. Seznamte se s webovou aplikací JalanTikus

Vy už víte dong, pokud JalanTikus 'mejeng' na Google I/O 2016. JalanTikus.com je první web v Indonésii a druhý na světě, který implementuje PWA (Progresivní webové aplikace).

Jednou z největších výhod používání PWA (Progressive Web App) je, že máte přístup k JalanTikus PWA, i když nejste připojeni k internetu.

Uděláte to tak, že v prohlížeči Android Chrome přejdete na //app.jalantikus.com Přidat na domácí obrazovku. Nyní můžete přistupovat k JalanTikus stejně jako k aplikaci pro Android, aniž byste potřebovali aplikaci Hermit. Je to tak šílené? Hodně štěstí ano.

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.