Hry

5 typů debuffů, které se často vyskytují v moba hrách, jako jsou mobilní legendy a aov

No, tentokrát ApkVenue zhodnotí typy debuffů, se kterými se hráči MOBA her často setkávají, jako jsou Mobile Legends, Arena of Valor a další. Podívejte se prosím na následující úplnou recenzi!

Jistě víte co je debuff? Debuff je termín, který se často objevuje ve hrách, který se používá v dovednosti nebo schopnost nebo účinek předmětu, který dá a negativní efekt na nepřátelskou postavu ve hře.

S tímto debuffem se často setkáte při hraní her žánru RPG, někdy také debuff způsobení škody. No a tentokrát si ApkVenue zopakuje typy debuffů, se kterými se často setkávají hráči MOBA her jako např. Mobilní legendy, Arena of Valor a další. Podívejte se prosím na následující úplnou recenzi!

  • FPS s příchutí MOBA! Toto jsou 4 nejlepší MOBA FPS hry, které můžete hrát
  • Supercell vydává hru MOBA, aby mohla konkurovat mobilním legendám
  • Jak analogové MOBA? Zde je 5 výhod MOBA her pro Android

5 typů debuffů, které se často vyskytují ve hrách MOBA

1. Omráčit

Nezní to cizokrajně, že? Zvláště pokud často hrajete hry založené na MOBA velmi často poslouchat tento termín. omráčit běžně známý jako velmi nepříjemná věc, která může vést k porážce, protože pokud je postava omráčená, nebude moci dělat nic jiného.

Jen si představte, co když herní postava, kterou hrajete ohromen na dlouhou dobu? To bude mít velmi špatný účinek, protože pokud omráčení trvá dlouhou dobu, může se stát postavou, kterou běžíte mrtví nadarmo.

2. Pohybujte se pomalu

Obecně se videohry určitě poslouží některé postavy se schopností rychlého pohybu jako ve hrách založených na MOBA. To je také docela vlivné! Budeme-li trochu nedbalí, budou okamžitě ukončeni těmi, kteří to udělali rychlý pohyb, začalo být nevyhnutelné, nemluvě o tom, kdyby zaútočili. A co je nejhorší, určitě budou je pro nás těžké dohnat.

Tady debuff Move Slow cítíte, když děláte věci, jako je snížení rychlosti, když je pohyb nepřítele jednou z věcí, které je docela zásadní na hrách založených na MOBA. Je to užitečné nejen pro provést útok, ale při obraně ji můžete také použít.

3. Pomalý útok

rychlost útoku postavy je skutečně nejziskovější věcí a bude určující pro útočný charakter ve hře. Jisté je, že tím lepší je rychlost útoku postavy poškození výstup bude ještě větší.

Musí to být opravdu nepříjemné, pokud jsou naším nepřítelem, protože to rozhodně budou těžké zabít! Proto bude tento Slow Attack jednou z důležitých věcí. Snížením rychlosti, kterou má postava, si můžeme být jisti, že ano bude snazší se s tím vypořádat.

4. Snižte brnění a odpor

Pak je čtvrtý Snižte brnění a odpor. Tento debuff je identický s úrovní obrany herní postavy. Navíc množství HP a brnění také určí, jak silná je postava ovlivněna přijmout útok.

Odpor tím se určí, jak velká a silná je postava zasažena resp přijmout útok jako kouzlo. Nezřídka některé postavy v MOBA hrách mají brnění a odolnost což je docela vysoká, určitě jsou nebude pro tebe snadné zabít!

5. Ticho

Poslední je Umlčet, kterou můžeme interpretovat němě. Ticho se často vyskytuje v MOBA hrách, jako jsou Mobile Legends a další, toto Ticho má za následek, že se nepřátelské postavy nebo vy sami ohromite aliasem. neumí používat dovednost nebo stávající schopnosti.

Samozřejmě, že je velmi nebezpečná věc kde se postava stane bezmocný protože nemohou používat základní dovednosti, které mají.

To je 5 typů debuffů, které se často vyskytují v MOBA hrách. Které z výše uvedených 5 typů debuffů máte nejraději nebo dokonce ty, které vás často otravují?