Produktivita

10 nejlepších webů pro sdílení souborů pro odesílání velkých souborů

Chcete snadno odesílat velké přílohy? Zde je 10 nejlepších webů pro sdílení souborů pro odesílání velkých dat.

Měli jste někdy těžké chvíle, když jste museli posílat velké soubory emailem? Zatímco přílohy souborů v e-mailech mají maximální limit pouze 25 MB. No, jedno řešení je, že můžetenahrát k vašim souborům web pro sdílení souborů.

V dnešní době narůstá potřeba posílat velké soubory. Podle Fossbytes, nahrát soubory do cloudových úložišť mohou být skutečně praktickou alternativou, samozřejmě musíte zachovat zabezpečení soukromí souboru. ApkVenue proto shrnul 10 nejlepších bezplatných webů pro sdílení souborů pro odesílání velkých souborů online on-line.

  • 5 stránek pro sdílení souborů, které byste měli znát
  • 8 nejlepších bezplatných aplikací pro cloudové úložiště pro rozšíření úložiště smartphonu
  • Nejúčinnější tipy pro zabezpečení účtu Google

1. ShareByLink

ShareByLink je jedním ze souborových webů podíl a nahrát nejlepší soubor pro odesílání velkých souborů, zdarma, bez nutnosti registrace a bez potíží. Soubory můžete nahrávat přímo přes web nebo prostřednictvím aplikací dostupných pro Windows, MacOS a Linux.

Zajímavé je, že když nahrajete, dostanete odkaz které lze okamžitě sdílet. To znamená, že s odesláním nemusíte čekat na dokončení nahrávání odkaz a ach ano, odkaz platí 30 dní.

2. Droplr

Droplr je populární web pro sdílení souborů, který usnadňuje odesílání velkých souborů. Droplr podporuje všechny typy souborů, ale je nejvhodnější pro sdílení obrazových souborů, protože má možnost přidávat k fotografiím popisky.

Můžeš přihlásit se pomocí účtu Google pak můžete sdílet soubory velmi snadno, prostě živě drag and drop prostě. Bezplatná verze Droplr má jednu velkou nevýhodu, a to odkaz souboru trval pouze jeden týden. V prémiové verzi získáte více doplňkových funkcí, jako je ochrana Heslo, Vlastnosti sebedestrukcea skryté adresy URL.

3. Plus Transfer

Souborový web podíl Dalším nejlepším způsobem odesílání velkých souborů je Plus Transfer. Jeho použití je také jednodušší a jednodušší, nevyžaduje registraci ani vytvoření účtu. Také nemusíte instalovat software. Stačí otevřít uploader podle on-line, klikněte velké tlačítko +, vyberte soubor, zadejte e-mailovou adresu a stiskněte odeslat.

Tato služba je 100% zdarma a umožňuje vám zdarma nahrávat soubory až do velikosti 5 GB. Ano, PlusTransfer skutečně nabízí nejjednodušší způsob sdílení velkých souborů a nepotřebujete k tomu žádné technické znalosti.

4. SendThisFile

Výhody webů pro sdílení souborů SendThisFile je bezpečnostní prvky, který umožňuje bezpečně odesílat a přijímat velké soubory. Kromě toho je SendThisFile také bohatý na funkce a můžete se přihlásit za nízkou cenu, abyste získali všechny funkce.

Ať už jde o jednotlivce nebo firmy, můžete bezpečně a snadno posílat soubory jakékoli velikosti kamkoli na světě. Pro bezpečné sdílení souborů používá SendThisFile 128bitové šifrování. Můžete si předplatit a získat 500 GB úložiště on-line a 14denní přístup k souborům. U bezplatné verze je omezena na 2 GB.

5. Dropcanvas

Dropcanvas je webová stránka online sdílení souborů který je docela populární pro sdílení spousty souborů s ostatními lidmi. Rozhraní je jednoduché a interaktivní, což usnadňuje práci. Prostě to uděláš drap and drop soubory pro podíl, můžete také vidět náhled souboru, který jste nahráli.

Dropcanvas vám umožňuje sdílet datové soubory až do maximálního limitu 5 GB se 14denním úložištěm pro bezplatnou verzi. K dispozici je také placená verze, kde Dropcanvas poskytuje až 100GB úložného prostoru s neomezenou dobou uložení.

6. GE.TT

Přebytek GE.TT je, že vám umožňuje nahrávat více souborů současně, můžete jednoduše drag and drop. Je zde možnost sdílet soubory přímo na Facebooku a dalších sociálních médiích. Nahrané soubory budou automaticky smazány do 30 dnů.

Registrací získáte 2 GB úložného prostoru zdarma. Pokud ne, můžete se rozhodnout pro odběr vylepšit na prémiový účet, abyste získali více funkcí a úložného prostoru.

7. Snaggy

Plný větví je v podstatě nástroj pro sdílení fotografií. Sdílet online soubory a snímky obrazovky jednoduše bez instalace nebo stahování software. Stisknutím několika tlačítek můžete kopírovat snímky do Schránka a přímý vložit na webovém rozhraní. Můžete přímo upravit snímky obrazovky před sdílením.

8. Soubory2U

Stejně jako výše uvedená aplikace, Soubory2U je jedním z nejlepších bezplatných webů pro sdílení souborů pro odesílání velkých souborů. Pro využívání této služby se nemusíte registrovat. Stačí zadat nějaké adresy, své jméno, vybrat soubor a stisknout tlačítko nahrát. Files2U odešle příjemci číslo PIN, které lze použít k otevření souboru. Ujistěte se tedy, že je soubor bezpečný.

9. Wikisend

Další je Wikisend tj. bezplatná služba sdílení souborů, která dokáže vyřešit potřebu on-line vy. Web uploader Má jednoduché rozhraní, které umožňuje maximální velikost souboru 100 MB. Vezměte prosím na vědomí, že soubory s život 1-7 dní, získejte plnou podporu. Můžete také nastavit heslo pro ochranu souborů.

10. Kapátko souborů

Kapátko souborů je alternativní web pro sdílení souborů, který má jednoduchý vzhled. Rozhraní webový uploader je poměrně čistý a žádá vás pouze o výběr souboru a úlohy, kterou dělá. Můžete nahrát soubory až do velikosti 5 GB a okamžitě je zobrazovat odkaz ke sdílení. Soubor vydrží až 30 dní. Po dokončení nahrání obdržíte kód vložit sdílet na webových stránkách a fórech. Pořád to nestačí, zůstaň vylepšit k prémii získáte přístup až k 250 GB.

10 webů pro sdílení souborů poslat velké soubory výše, má samozřejmě výhody a nevýhody každého z nich. Zaznamenáno ShareByLink je nejúplnější, protože je zdarma a je k dispozici v desktopových i mobilních aplikacích uploader web. Ale zajímavá část je kvůli zdrojovému kódu open source, a můžete použít server ke zlepšení nastavení zabezpečení.