Sociální sítě a zprávy

jak zajistit, aby se vaše poslední viděná (naposledy viděná) na wa nezměnila

Chcete se dostat pryč od lidí, když používáte WhatsApp? Tuto metodu můžete použít tak, že WA byl naposledy viděn včera bez aplikace, zaručeně funguje!

Jako jedna aplikace povídat si nejoblíbenější, spousta triků, které lidé opravdu chtějí umět WhatsApp.

Jeden z triků, který chce většina lidí vědět, je, jak zajistit, aby byl WA naposledy viděn včera bez aplikace, aby byl flexibilnější, když duchů lidi a tak.

Jaka se to pokusí překonat a poskytne vám vzrušující trik WhatsApp související naposledy viděn. Ano, Jaka se podělí o to, jak vyrobit naposledy viděn falešné na WhatsApp snadno.

Jak udělat falešný naposledy viděný na WhatsApp

Vlastnosti naposledy viděn umožnit ostatním vědět, kdy jste byli naposledy aktivní nebo otevřete WhatsApp.

Jinými slovy, osoba, která zprávu odeslala před časem naposledy viděn a vy jste ještě neodpověděli, bude si myslet, že jste arogantní, nebo zprávu ignorujete.

To lze ve skutečnosti vyřešit [vypnutím funkce] naposledy viděn a Některé situace však někdy vyžadují, abychom to udržovali aktivní, například když nám to řekl přítel nebo rodič.

Nebojte se, můžete to přechytračit tím, že uděláte popis naposledy viděn Nepravdivé. Není třeba vykořenit smartphone, stačí postupovat krok za krokem, o kterém bude ApkVenue diskutovat níže.

Jak udělat WA naposledy viděný včera bez aplikace

Postavení naposledy viděn oficiální verzi aplikace WhatsApp nelze upravit, můžete ji vypnout pouze v případě, že nechcete, aby ji viděli ostatní lidé.

Vypnout stav naposledy viděn v aplikaci WhatsApp také znamená, že nebudete moci vidět stav naposledy viděn od ostatních se tak děje za účelem uplatnění zásady spravedlnosti.

Naštěstí způsob, jakým se naposledy viděný na WA nemění, lze stále provést pomocí jedné z nejlepších aplikací WhatsApp Mod, jmenovitě GBWhatsApp.

Pomocí GBWhatsApp, stav naposledy viděn můžete být libovolně upraveni a stále máte také možnost zobrazit stav naposledy viděn ostatní.

Zde jsou kroky, které musíte dodržovat jako řadu způsobů, jak získat WA naposledy včera.

  • Krok 1 - Nainstalujte si aplikaci GBWhatsApp do smartphonu, který používáte. Pro ty z vás, kteří tuto jednu aplikaci nemají, si ji můžete přímo stáhnout přes odkaz pod tímto.
GBWhatsapp Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE
  • Krok 2 - Pokud je proces instalace dokončen, udělejte to synchronizace účtu Váš WhatsApp v aplikaci GBWhatsApp.

  • Krok 3 - Znovu otevřete aplikaci GBWhatsApp a poté vyberte tři tečky ikona který je vpravo nahoře.

  • Krok 4 - Pokračujte výběrem nabídky Soukromí.
  • Krok 5 - Zvolte možnost Skrýt stav online z mnoha dostupných možností.
  • Krok 6 - Stav naposledy viděn po zapnutí této možnosti se automaticky zobrazí poslední čas Skrýt stav online. Pak, i když aktivně otevřete WhatsApp, funkce naposledy viděn budete i nadále ukazovat čas.

S aktivní stránkou skrýt online stav Budete tak flexibilnější v používání této chatovací aplikace, aniž byste se museli bát, že na vás někdo ukáže.

Kromě toho, že se to naposledy na WA nezměnilo, existuje mnoho dalších zajímavých funkcí, které můžete využít pomocí aplikace GBWhatsApp.

Jak používat GBWhatsApp je také docela snadné, protože rozhraní této aplikace bylo vytvořeno jednoduše, takže noví uživatelé se mohou okamžitě seznámit s různými zajímavými funkcemi.

kvůli stavu naposledy viděn Váš WhatsApp bude i nadále vypadat takto, nezapomeňte tuto metodu deaktivovat a znovu aktivovat, aby člověk, který na vás poukazuje, nebyl příliš podezřelý.

Jak naposledy viděn WA vypadá staře, tohle se vrátíresetovat datum naposledy viděn po deaktivaci funkce skrýt můj online stav.

To je snadný způsob, jak udělat falešný naposledy viděný na WhatsApp. Nyní můžete být svobodní on-line WhatsApp kdykoli bez obav, že vás ostatní chytí kvůli stavu naposledy viděn napodobit tě.

Tento trik lze provést na všech typech telefonů Android, pokud stále můžete používat aplikaci GBWhatsApp, kterou Jaka používá ve vysvětlení tohoto článku.

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a zase se uvidíme u dalších zajímavých článků. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.