Sociální sítě a zprávy

jak vytvořit falešný chat na Whatsapp, abyste oklamali své přátele!

Jak vytvořit falešný chat na WhatsApp je velmi užitečné pro ty z vás, kteří chtějí být zábavní a ignoranti s přáteli nebo se předvést při chatování s idoly na sociálních sítích.

Nechť je chatovací aplikace WhatsApp velmi užitečná pro komunikaci, ale někdy chcete být se svými přáteli v nevědomosti, že?

Vyzbrojeni těmito tipy a triky WhatsApp můžete dokonce oklamat své přátele!

Tentokrát bude Jaka recenzovat jak vytvořit falešný chat na WhatsApp, vyzbrojený smartphonem Android a můžete si snadno vytvořit svůj vlastní. Poslouchejme!

Jak vytvořit falešné chaty WhatsApp na chytrých telefonech Android!

Falešný chat na WhatsApp můžete jej použít k žertování svých přátel nebo se jen pochlubit, pokud můžete chatovat se svým idolovým umělcem.

Pamatovat si! Jak používat tuto falešnou chatovací aplikaci, nepoužívejte ji pro negativní potřeby, chlapi. Je to na vlastní nebezpečí!

  • Krok 1: Nejprve si musíte stáhnout aplikaci WhatsPrank - Falešné zprávy který získáte prostřednictvím následujícího odkazu.
Aplikace pro sociální sítě a zprávy Mobillab STAŽTE
  • Krok 2: Otevřete aplikaci WhatsPrank a můžete mít možnosti Přeskočit nebo další přejít na hlavní zobrazení chlapi. Takto vypadá WhatsPrank podobně jako WhatsApp.
  • Krok – 3: Chcete-li začít vytvářet falešné chaty WhatsApp, klepnout ikona + v pravém dolním rohu. Vybrat Nový falešný chat nebo Nová falešná skupina. Tentokrát Jaka použije falešný osobní chat s New Fake Chat.
  • Krok – 4: V nabídce Nový chat můžete nastavit falešný profil chatu, který chcete vytvořit. Nejprve nastavte název sloupce Zadejte Název a vyberte profilovou fotku.
  • Krok – 5: Na výběr Naposledy viděn můžete si také vybrat možnosti On-line nebo Psaní na stroji zobrazíte stav ve spodní části názvu profilu. Dále můžete přidat stav falešného profilu, který chcete vytvořit, a klepnoutUložit dobře.
  • Krok - 6: No, takhle to vypadá falešný chat Whatsapp které jste vytvořili. Klepněte chatu, abyste mohli začít chatovat. Zadejte totéž, co chatujete na WhatsApp. Stisknutím ikony šipky směřující doleva odešlete zprávu jako přítele do chatu.
  • Krok - 7: Chcete-li odeslat chat jako vy, zadejte jako obvykle a klepnout ikona šipky směřující doprava chlapi.
  • Krok - 8: Můžete také upravit vytvořený chat, klepnout v jednom z chatů a přejdete na stránku Upravit zprávu. Nastavte zprávu do pole Zpráva. Nechybí ani nastavení autora, časy doručení a stav chatu. Zůstaňte dál klepnout Uložit.

BONUS: Falešný konečný výsledek chatu na WhatsApp

Stal se vaším falešným chatem WhatsApp. Stačí pořídit snímek obrazovky vašeho chatu a sdílet jej se svými přáteli. Tak to je ještě větší zábava!

Nejnovější sbírka tipů a triků WhatsApp 2018!

WhatsApp také ukládá spoustu tipů a triků, které si určitě můžete procvičit, takže chatování s přáteli, přítelkyněmi a rodinou může být ještě zábavnější.

Pro úplnou recenzi si můžete okamžitě přečíst Jakův článek níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je způsob, jak dělat falešné chaty WhatsApp na telefonech Android, které mohou dělat legraci. Můžete také dělat falešné chaty se svou láskou nebo dokonce idolem chlapi.

Tak si pospěšte a stáhněte si aplikaci WhatsPrank a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.