Produktivita

chcete hrát pc hry s ps4 stick? zde je návod!

PS4 sticks lze použít k hraní počítačových her. Nevěří? Proto je lepší si přečíst následující Jaka článek. Poslouchejte pouze na JalanTikus!

Hrajete rádi hry na PC nebo notebooku? Pokud se vám to líbí, obvykle si s tím hrajete ovladač co to je? Klávesnice nebo gamepad? Jaka sám také rád hraje hry dál PC nebo notebooku. Obvykle poté, co je veškerá Jakova práce dokončena, hraje Jaka na chvíli hru, aby si odpočinul s Jakovými přáteli v kanceláři.

No, protože Jaka je obvykle s přáteli v kanceláři hrát míčovou hru, těžko se ovládá klávesnice, proto ji Jaka běžně používá gamepad. Gamepad, který Jaka sám používá, je PS4 hůl.

Lol může to? Můžete, proto si raději přečtěte následující článek Jaka, o jak používat PS4 stick k hraní počítačových her.

  • Báječné! Zde je návod, jak nainstalovat Linux na PS4!
  • Zde je návod, jak hrát hry PlayStation na počítači
  • Zábava! Sony oficiálně oznamuje PlayStation 4 Pro a PS4 Slim

Toto je snadný způsob hraní počítačových her pomocí ovladače PS4

Hraní her na PC je opravdu zábavné, zvláště hry jako Tomb Raider nebo Assassin's Creed nebo také Resident Evil. Ale pro ty z vás, kteří jsou zvyklí hrát hry s konzolemi, bude jistě obtížné tyto hry hrát pomocí klávesnice.

Řešení je vlastně jednoduché, k hraní počítačových her můžete **použít ovladač XBox**. Jednoduše jej připojíte a poté jej můžete automaticky používat. Všechno nastavení je také automaticky nakonfigurován.

Jak ale všichni víme, XBox je v Indonésii o něco méně populární, i když jeho vlastní komunita existuje. V průměru v Indonésii oblíbenější PS (PlayStation). No, pokud máte nejnovější sérii PS, konkrétně PS4, jste můžete použít ovladač? na PC lol.

Nevěří? Stačí se podívat na Jakovu metodu níže!

Kroky k hraní počítačových her pomocí PS4 Stick

  • Krok 1

Nejprve musíte začít připojte PS4 stick k PC vy. Můžete jej připojit přes 2 způsoby, první na sobě nabíjecí kabel a druhý nosí bluetooth bezdrátové.

První způsob je samozřejmě velmi snadný, stačí zapojit nabíjecí kabel z PS4 sticku do PC. U druhého způsobu musíte stisknout tlačítko "PS" + "Sdílet" Současně držte stisknuté, dokud se LED pruh nerozsvítí a nezačne velmi rychle blikat. zobrazit obrázek aby to bylo jasnější.

Poznámka: Tato kontrolka rychle bliká

Pokud ano, okamžitě přepněte na svůj počítač nebo notebook těsně před tím, než kontrolky přestanou blikat. otevřeno "Bluetooth Device Manager"a poté přidejte zařízení s názvem "Bezdrátový ovladač". Pro větší přehlednost se podívejte na obrázek.

S tím váš PC nebo notebook již připojeno s ovladačem PS4.

  • Krok 2

Musíte si stáhnout a nainstalovat software tzv "Vstupní mapovač". Můžete si stáhnout přes odkaz JalanTikus Následující.

Apps Utility DSDCS STÁHNOUT
  • Krok 3

Pokud jste si stáhli a nainstalovali software tzv "Vstupní mapovač", otevřete aplikaci a poté přilepte svůj PS4 bude detekován automaticky. Takto vypadá software.

Ach ano, jako další známka toho, že je vaše páka připojena k vašemu PC nebo notebooku prostřednictvím tohoto softwaru Input Mapper, bude lišta LED zbarvená mezi jasně zelené až červené. Což znamená, že zelená je baterie plná, zatímco červená znamená, že je baterie vybitá. Můžeš zobrazit obrázek aby to bylo jasnější.

Poznámka: Světlo je žluté, protože stav baterie je 50 %
  • Krok 4

Otevřete svou hru a hrajte prostřednictvím ovladače PS4. Protože váš aktuální ovladač PS4 byl automaticky emulován Xbox stick. A to znamená rozložení to, co používáte, je také rozložení konzoly XBox. Pokud jste zmatení, můžete vidět graf rovnice rozložení pod tímto.

PS4Xbox
XA
KrabiceX
TrojúhelníkY
KoloB
R1RB
R2RT
L1LB
L2LT
Zbytek je stejný-

To je jen článek od Jaka o tom, jak používat PS4 stick k hraní počítačových her. Doufám, že pro vás užitečné, hodně štěstí!