Hry

7 populárních her, které jsou ve skutečnosti vyrobeny v Jižní Koreji, vzrušující než drakor!

Korea není jen drakor a K-Pop idoly, gangy, jsou také dobří v tvorbě her. Zde se chce ApkVenue podělit o 7 populárních her, které jsou skutečně vyrobeny v Jižní Koreji.

Koreu většinou známe z různých korejských dramat, produktů pro mobilní telefony Samsung a korejského jídla, které se nyní běžně vyskytuje v Indonésii.

Ale aniž bychom si to uvědomovali, používáme také spoustu produktů z Koreje, o kterých bychom si mohli myslet, že nejsou ze země ženšenu, gangu.

Dosud jsou videohry obvykle synonymem pro Japonsko, Ameriku a Evropu, ale ve skutečnosti existuje mnoho her vyrobených v Koreji, které jsou mezi veřejností oblíbené.

7 oblíbených her skutečně vyrobených v Jižní Koreji

Korejské herní společnosti nemají pověst jako japonské a americké herní společnosti, takže je přirozené, že je neuznáváme.

A podle Jakova pozorování existuje také mnoho korejských her založených na duševní vlastnictví (IP) z Japonska nebo Západu, takže si neuvědomujeme, že je vyrábí Korea.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, se zde Jaka chce podělit o 7 populárních her, které jsou ve skutečnosti vyrobeny v Jižní Koreji!

1. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)

Přesně tak, bando, pionýři žánr battle royale Ve skutečnosti to vyrábí korejská společnost! Je pravda, že nápad na tuto hru ve skutečnosti vzešel Brendan Greene pocházející ze Spojených států.

Ale Bluehole, herní studio z Koreje, kontaktovalo Greene poté, co odešel Sony a nakonec souhlasili s vývojem PUBG spolu.

Greene se nakonec přestěhoval do Jižní Koreje, aby pracoval na PUBG a nakonec Greene povolal svůj vlastní tým v Bluehole Společnost PUBG.

Zajímavostí je, že projekt PUBG je poprvé, kdy v Koreji existuje herní projekt pod vedením cizince.

2. Černá poušť online

Černá poušť online je MMORPG hra dostupná na Steamu a má fantasy prostředí podobné tomu, které se nachází v sérii Pán prstenů.

Tato hra také přináší akční žánr RPG, protože pohyb vaší postavy je plně řízen jako v režimu třetí osoba ten v PUBG.

Z tohoto důvodu je tato hra velmi populární ve Spojených státech a v Evropě. Tato hra je ve skutečnosti tato hra vytvořená společností Perlová propast z Koreje a s pomocí Kakao což také dělá KakaoTalk.

Ohledně grafické kvality není třeba o této hře pochybovat, gangu, protože je velmi krásná a velmi odlišná od zdejších korejských MMORPG jako např. Ragnarok online.

3. Point Blank

Než tu bylo PUBG a hry battle royale jiné byly v minulosti střílečky ovládány hrami Protiúder, a taktické FPS umělý Ventil z Ameriky.

Jedním z hlavních konkurentů Counter-Strike je Point Blank který má velmi podobný vzhled a hratelnost.

Ale, Point Blank ne ze západu, gangu, ale od vývojářů Zepetto z Koreje se sídlem v Soulu.

To, co dělá Point Blank zajímavým, jsou funkce dynamické prostředí kde se prostředí může v průběhu zápasu měnit, což nelze najít v Counter-Strike.

4. Marvel: Budoucí boj

Marvel: Budoucí boj je akční RPG hra dostupná pro Android a iOS a je jednou z nejoblíbenějších her s více než 50 miliony stažení.

V této hře máte za úkol vytvořit tým 3 lidí z mnoha postav Zázrak a můžete si vybrat mezi nejlepšími hrdiny zázraků nebo padouchy, gangem.

Marvel: Future Fight vytvořil Netmarble, jeden z nejznámějších vývojářů mobilních her, který také pochází z Jižní Koreje.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, je společnost Netmarble také za tím Svět BTS, hra, která vám umožní být manažerem BTS, jedna z nejpopulárnějších K-popových skupin současnosti.

5. Král bojovníků: All Star

I když to není tak slavné pouliční rváč nebo Tekken, Král bojovníků je 2D bojová herní série, která má dlouhou historii vytvořenou společností SNK z Japonska.

No, nedávno konečně vstoupili na scénu mobilního světa Král bojovníků: All Star kde můžete vytvořit tým pro 3 osoby s postavami z historie King of Fighters.

Překvapivě, tato hra je také vyrobena Netmarble což ukazuje, že na Netmarble se lze spolehnout při vytváření her na žánr odlišný.

Tato hra také nenabízí pouze bojový režim, ale je zde i režim zmlátit je kde přímo bojujete s několika lidmi najednou.

6. Nadvlády

na první pohled, Nadvlády velmi podobný Střet klanů z Supercell ale Domination má mnohem hlubší hratelnost.

Je to proto, že společnost Domination vytvořila Velké obrovské hry kteří dříve vytvářeli hry RTS Vzestup národů na počítači, který sklidil velký ohlas od kritiků.

Ale pro DominNations pomohl Big Huge Games Nexon, korejský vývojář, který už má s mobilním světem bohaté zkušenosti.

Stejně jako Rise of Nations i zde máte za úkol vést své lidi z doby kamenné do doby vesmírné, díky čemuž je tato hra zajímavější než Clash of Clans.

7. Summoners War: Sky Arena

Válka vyvolávačů je populární RPG dostupné pro Android a iOS. Zde hrajete roli a Vyvolávač kdo dokáže přivolat monstra k boji.

Stejně jako Pokémon má každé monstrum svůj typ, z nichž každý má také své výhody a nevýhody.

No, vaším úkolem je sestavit tým 5 monster pomocí tohoto systému k vítězství v bitvě.

Tuto hru vytvořil Com2Us, zkušený mobilní vývojář z Koreje a poprvé spuštěný na akci Electronic Entertainment Expo (E3) ve Spojených státech v roce 2014, gang!

To je vše, gangu, seznam 7 populárních her, které jsou skutečně vyrobeny v Jižní Koreji. Vůbec vás nenapadlo, že výše uvedená hra skutečně pochází z Koreje?

Na rozdíl od her jako Mystic Messenger který má zjevně korejské pozadí, zdá se, že výše uvedené hry jsou vytvořeny pro globální trh.

Není tedy divu, že výše uvedené hry vůbec nevypadají korejsky, zvláště ty, které používají IP z Japonska nebo Ameriky.

Jste překvapeni, že výše uvedená hra je z Koreje? Nebo už víte? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri