Aplikace

10 nejlepších programů pro návrh domů, které vám pomohou vytvořit váš vysněný domov

Zde je několik programů pro navrhování domů, které můžete použít k realizaci vašeho vysněného domova.

Spolu s vývojem stále pokročilejších technologií je nyní vše jednodušší, včetně pro podnikání projektování domu. Protože teď víc software pro domácí design obě dostupné na různých platformách stolních počítačů a chytrých telefonech. Nemusíte ani platit více, protože můžete získat spoustu softwaru zdarma.

Díky přítomnosti tohoto softwaru můžete Ušetřete náklady najmout si služby interiérového nebo exteriérového designéra. Protože teď i vy umí navrhovat a navrhovat každý kout interiéru i exteriéru vašeho domova. Kromě toho můžete také svobodně vyjádřit svou kreativitu a realizovat ji při navrhování svého vysněného domu.

I když nemáte základní zkušenosti návrhář, stále můžete používat některé z těchto softwarů. protože v něm obvykle existuje návod které vám usnadní realizaci vašeho vysněného bytového designu. Zde je několik programů pro návrh domu, které můžete použít k realizaci vašeho vysněného domova.

  • 7 nejlepších aplikací pro nákup domů pro Android 2018
  • 7 domečků kreslených postaviček, které se ukázaly být ve skutečném světě
  • 7 nejlepších aplikací pro návrh triček a triček 2020, pro Android a PC!

10 nejlepších softwaru pro návrh domácnosti, který vám pomůže vytvořit váš vysněný domov

1. NCH DreamPlan

Zdroj fotografií: Zdroj: amazon.com

Plán snů vám umožní načrtnout dům, byt nebo byt během okamžiku. Můžete definovat vlastní barvy, textury, nábytek a dekorace, stejně jako plánovat nápady na venkovní a zahradní úpravy. Je snadné přepínat mezi různými režimy zobrazení s výběrem režimů 3D, 2D a Blueprint. Tento software, který může běžet na různých platformách, má atraktivní rozhraní a atraktivní prvky designu interiéru, protože je již vybaven různými předměty, jako je nábytek, nábytek a dokonce i plánování a projektování suterénu.

2. SketchUp Pro

Zdroj fotografií: Zdroj: articulo.mercadolibre.com

Pro ty z vás, kteří jsou v oblasti interiérového a exteriérového designu stále nováčky, můžete využít online fóra, která existují v SketchUp Pro. Obsahuje různé návody k diskusím, které vám pomohou dokončit projekt snový design. SketchUp Pro vám umožní snadno navrhovat modely 3D dům tak podrobné. Tento software je také docela dobrý pro vytváření prezentačních dokumentů, protože podporuje různé funkce od designu po vektorové ilustrace a také různé 3D animace objektů.

3. Home Designer Professional

Zdroj fotografií: Zdroj: viksistemi.com

Profesionální domácí designér nabízí řadu funkcí, které vám umožní navrhnout si svůj vysněný domov počínaje interiérem, exteriérem, domovskou stránkou a odhadovanými náklady. Takže, Home Designer Professional, na kterého se můžete spolehnout, že předělá nebo udělá váš domov nebo pokoj úžasnějším. Tento software je vybaven tisíce 3D architektonických objektů které můžete použít od nábytku, vybavení až po barvu stěn a podlah. Díky těmto různým funkcím je Home Designer Professional jedním z nejlepších programů pro domácí design.

4. Sweet Home 3D

Zdroj fotografií: Zdroj: amazon.com

Sweet Home 3D je nejjednodušší a nejjednodušší software pro návrh domu. Tento software vám umožňuje vytvořit interiér a exteriér, jak chcete, pomocí několika kliknutí. Existuje spousta nábytku, který je rozdělen do několika kategorií, jako je kuchyně, obývací pokoj, ložnice a koupelna. Po přidání nábytku jej můžete přizpůsobit změnou barvy, textury, velikosti, tloušťky, umístění a orientace. Tento 3D pohled si můžete vychutnat na různých platformách Windows, macOS, Linux až po Solaris.

5. HGTV Home & Landscape Platinum Suite

Zdroj fotografií: Zdroj: homedesignsoftware.tv

Pro ty z vás, kteří chtějí mít krásnou domovskou stránku a exteriér, pak můžete použít HGTV Home & Landscape Platinum Suite to začít navrhovat. Jednou z jeho vynikajících vlastností je průvodce stavitelem paluby což vám umožní vytvořit novou terasu nebo terasu, kterou pak můžete ozdobit rostlinami, ploty a tak dále. HGTV má reference více než 7 500 stromy, rostliny, květiny, keře a možnosti půdopokryvná a existují různé předměty, které mohou zkrášlit domovskou stránku a exteriér domu.

6. Space Designer 3D

Zdroj fotografií: Zdroj: alphanetworks.club

Space Designer 3D je webový software, který vám umožňuje plánovat a vizualizovat váš ideální návrh domu pomocí webového prohlížeče. Kromě toho, že může běžet na různých platformách, tento software vám to umožňuje nakreslete půdorysy od suterénu po střechu a můžete si také přizpůsobit design interiéru s podporou více než 5000 kusů nábytku rozmanité. Space Designer 3D dokáže realisticky simulovat přirozené osvětlení 2D a 3D vizualizační efekty.

7. Hlavní architekt Premier

Zdroj fotografií: Zdroj: groovychics.club

Hlavní architekt Premier je jedním ze software pro domácí design vytvořený architekty a profesionálními designéry. Hlavní architekt Premier dokáže plně zvládnout všechny typy projektů bytového designu komerční účely. Dá se říci, že funkce jsou velmi kompletní, například když uděláte zeď, tento software automaticky vytvoří 3D model a zobrazí seznam materiálů a stavebních nástrojů pro výrobu zdi. Tento software má katalog 3D objektů, které vám to umožňují exportovat data v různých formátech.

8. Total 3D Home Design Deluxe 11

Zdroj fotografií: Zdroj: windowsreport.com

Vybavený různými předměty, jako je nábytek a nábytek, vám usnadní přizpůsobení pokoje a domovské stránky tak, aby byly krásnější. Tento software je také docela přátelský pro začátečníky, kteří jsou v oblasti designu stále nováčky, protože obsahuje různé funkce, které vás dovedou ke krásnému bydlení. Jednou z jeho nejlepších vlastností je inteligentní pokojový blok který vám umožní během okamžiku změnit místnost nebo místnost tak, aby byla krásnější.

9. Virtual Architect Ultimate Home Design 7

Zdroj fotografií: Zdroj: windowsreport.com

V tomto softwaru je k dispozici více než 7 500 předmětů, jako je nábytek, okenice, podlahy, nábytek a barvy. Kromě toho existuje také druh tutoriálu, který vám umožní dozvědět se o bytovém designu, počínaje oddílem interiér do exteriéru. Prostřednictvím tohoto softwaru vám může pomoci odhadnout cenu a materiály, které budou použity k vytvoření vámi navrženého designového projektu.

10. Punch Home & Landscape Design Premium 19

Zdroj fotografií: Zdroj: windowsreport.com

Jednou z výhod tohoto softwaru je, že díky funkcím, které vám mohou pomoci realizovat návrh virtuálního domova, podporované 2D a 3D vizualizacemi a také odhady nákladů a materiálu který bude použit k vytvoření návrhu, který jste navrhli. Podpora pro více než 4 700 objektů ve formě nábytku, bytového zařízení, koupelnového vybavení, dveří, spotřebičů, oken, světel a tak dále. Chcete-li začít, můžete vybrat nabídku rychlý start pak najdete další kroky, jak začít navrhovat svůj vysněný domov.

To je software pro domácí design které můžete použít k tomu, aby se váš vysněný domov stal skutečností. K tomu nepotřebujete velké dovednosti, protože software obsahuje různé příklady a reference, které vás mohou vést při vytváření vašeho vysněného domova.