Nejlepší

snapdragon 820 vs exynos 8890, který je nejpokročilejší procesor?

Snapdragon 820 a Exynos 8890, který je nejpokročilejší? Který je podle vás lepší?

Chtít koupit chytrý telefon? Samozřejmě, když máte takovou touhu, budete čelit všem druhům otázek, zda je kvalita dobrá nebo ne, rychle se zahřívá nebo ne a specifikace jsou kvalifikované nebo ne. Není to tak?

Obvykle pro uživatele, kteří jsou opravdu blázni do smartphonů, procesor, to je nejvíce sporná věc. Dokáže vás použitý procesor ohromit nebo ne? Který z mnoha procesorů je tedy nejsofistikovanější?

  • Samsung Galaxy S7: Verze Exynos VS Snapdragon, která je rychlejší?
  • Páni! Xperia X Lineup oslní Snapdragonem 820 a 23MP fotoaparátem
  • Rozdíl mezi Qualcomm Snapdragon 820 a Qualcomm Snapdragon 810

Snapdragon 820 vs Exynos 8890, který procesor je nejsofistikovanější?

Samotný procesor je a základní část nejdůležitější ze zařízení gadget. Procesor také určuje, jak rychle bude výkon produkovat později. Otázkou je, jak spočítáte, jak skvělý je procesor? Ukázalo se, pilo rychlost hodin to prostě neznamená, že je to pravda. Pak?

Základní část smartphonu lze tzv SoC nebo Systém na čipu. SoC obsahuje několik komponent, jako např centrální procesor (PROCESOR), grafický procesor (GPU), LTE modem, multimediální procesor, bezpečnostní, a signálový procesor. Tato součást ukáže, jak dobrý je telefon, který hodnotíte.

Jaký je nejvýkonnější procesor?

Nyní je procesor, o kterém mnoho lidí horlivě diskutuje Exynos 8890 a Snapdragon 820. Podle zpráv z AndroidPit se ukazuje, že lepší z hlediska rychlosti procesoru je Exynos 8890 s modelem smartphonu Samsung Galaxy S7 Edge.

Výsledky byly provedeny po několika testech benchmarky, jako jsou 3DMark, Geekbench, PCMark a Octane. To však neznamená čipová sada ten druhý je na hovno. Prostě ze strany CPU to vyhrál Exynos 8890.

Jaký GPU je nejlepší?

Pokud jde o GPU, samozřejmě Nvidia je mezi ostatními nejstabilnější výrobou. Ale protože GPU založené na Nvidii ve smartphonech jsou v Indonésii velmi vzácné, ApkVenue to tam nebude rozebírat. ApkVenue se bude i nadále zaměřovat na Exynos a Snapdragon.

podle databáze 3DMark, nejlepší prezentovaná grafika Snapdragon 820. To se prokázalo při testování na verzích Snapdragon a OnePlus 3 řady Galaxy S7. Při hraní her s nejlepší grafikou byl vydaný výkon opravdu maximální. Takže závěr je, že Snapdragon 820 vyhrál grafický test.

Snapdragon 820 a Exynos 8890, který je lepší?

Jeden po druhém ano. Snapdragon 820 se čtyřmi jádry je lepší procesor než Snapdragon 810, který má osm jader. Toto je ovlivněnoaktualizacejeho digitální signálový procesor a optimalizační algoritmus strojové učení takže upgrade ze strany fotoaparátu je ještě lepší. Můžete si přečíst více o rozdílech mezi Qualcomm Snapdragon 820 a Qualcomm Snapdragon 810.

Mezitím je Exynos 8890 sofistikovaným procesorem vyrobeným společností Samsung, který uspěl ve výrobě různých vlajkových lodí smartphonů, které mají vysoký výkon. Ale to neznamená, že to dělá Galaxy S7 skvělým, ale z boku UFS 2.0flash paměťová karta patří Samsungu, který si umí udělat čas načítání při otevření aplikace se cítí rychle.

Závěrem dobře Snapdragon 820 a Exynos 8890 oba je to výkonný procesor. Jaka však subjektivně řekne, že smartphone se Snapdragonem 820 je stále lepší než Exynos 8890. Proč? Pro mladé je hraní důležité a Snapdragon 820 v tomto ohledu vítězí. Jak, souhlasíte s Jakovým názorem?