Nejlepší

Toto jsou 4 výhody DDR5 RAM, číslo 3 je nejlepší!

V současné době zažívá svět technologií, jako jsou počítače a chytré telefony, rychlý rozvoj. Jeden z nich je ze sektoru RAM. V minulosti jsme cítili, jak skvělých bylo 64 MB RAM. Nyní RAM vstoupila do generace DDR4. Los Angeles

V současné době zažívá svět technologií, jako jsou počítače a chytré telefony, rychlý rozvoj. Jeden z nich je ze sektoru RAM. V minulosti jsme cítili, jak skvělých bylo 64 MB RAM. Nyní RAM vstoupila do generace DDR4. Kdy tedy budou k dispozici DDR5?

DDR5 je diskutovaným tématem již dlouhou dobu. No, pokud se někdo zeptá, kdy to přijde, SPOLEČNÁ TECHNICKÁ RADA ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ (JEDEC) konečně oznámil, že DDR5 RAM bude k dispozici v roce 2018. Takže, co je na tom skvělého?

  • 3 nejlepší způsoby, jak ušetřit RAM smartphone Android
  • To je rozdíl mezi RAM a ROM pro ty z vás, kteří tvrdí, že jsou Gagdetholic
  • 4 věci, které musíte vědět před výměnou nebo přidáním paměti RAM notebooku

4 Velikost DDR5 RAM, číslo 3 nejlepší!

1. Velká kapacita

Zdroj foto: Foto: Odosta

Konečně, s oficiálním potvrzením, je jasné, že tato generace tu bude příští rok. No, proslýchá se, že DDR5 RAM bude mít velkou kapacitu, dokonce více než 128GB na čip. neumíš si to představit?

2. Vylepšete multitasking

Zdroj fotografií: Foto: Teknotalk

Vzhledem k tomu, že kapacita, která je přenášena, je více než 128 GB, automaticky to znamená, že výpočetní a multitaskingové možnosti budete znát. Je tedy možné hrát počítačové hry při psaní nebo dokonce upravovat videa.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Vyšší rychlost šířky pásma

Zdroj fotografií: Foto: Slashgear

Jedním z nejzajímavějších bodů je, že DDR5 nabídne rychlost šířku pásma která je dvakrát větší. To slouží k rychlejšímu přenosu dat než u DDR4. Schopnost ovládat počítač bude tedy určitě mnohem rychlejší.

4. Lepší efektivita kanálu

Zdroj fotografií: Foto: Bleepstatic

Brader, kromě podpory rychlosti šířku pásma která je dvakrát větší, zvětší se i DDR5 RAM účinnost kanálu lepší. To samozřejmě udělá rozhraní uživatelsky přívětivýpro klientské i serverové platformy.

To jsou 4 velikosti, které budou později vlastnit DDR5 RAM. Buďte tedy trpěliví a počkejte na přítomnost DDR5 RAM. Ujistěte se také, že čtete články týkající se počítačů nebo jiné zajímavé spisy od Jofinna Heriana.