Hry

Páni! Hraní náročných her na Intel Celeron + Intel HD se ukazuje jako možné

myslíš, že se dají hrát těžké hry na Intel Celeron a Intel HD? Pokud ano, podívejme se na následující diskusi. Protože tentokrát to Jaka chce dokázat..

Při hraní těžkých her pro PC/notebooky, jako je Assassin's Creed: Syndicate, Mirror Edge Catalyst nebo Battlefield 1, se nejčastěji setkáváme s tím, že naše počítačové specifikace nejsou kvalifikované.

Patříte k těm, kteří se s tímto problémem často potýkají? myslíš, že se dají hrát těžké hry na Intel Celeron a Intel HD? Pokud ano, podívejme se na následující diskusi. Protože tentokrát chce Jaka dokázat, že nízké specifikace mohou hrát i těžké PC/laptop hry.

  • Zabíjejí pirátské hry herní průmysl? Ukazuje se ....
  • Tvrdit, že jste skutečný hráč? Zkuste uhodnout, kdo jsou následující herní postavy!
  • 8 nejlepších bezplatných her pro Android 2016 ve verzi Google Indie Game

Hraní těžkých her na Intel Celeron a Intel HD, může to být ano?

Zdroj fotografií: Obrázek: Full HD Picture

Nahlášeno prostřednictvím videa, které patří uživateli LowSpecGamer. Dokázal to pouze specifikacemi** Intel Celeron G1840, Intel HD a 8GB DDR3 RAM**. Je schopen hrát těžkou hru tzv Katalyzátor zrcadlové hrany.

Kde, pokud dodržíte minimální požadované specifikace, patří specifikace vašeho PC/notebooku LowSpecGamer stále nekvalifikovaný. Při testování na spuštění hry se jasně dostala pod průměr FPS. Což znamená, že se to nedá hrát.

Ale zdá se, že stále existuje způsob, jak to hrát. Tedy konáním vyladění konfigurace mnohem hlubší. Nebo jakýkoli jiný jazyk, proveďte mnohem nižší grafickou konfiguraci, než kterou poskytuje vývojář hry.

Pro více podrobností si můžete poslechnout video LowSpecGamer při hraní hry Mirror Edge Catalyst na PC/laptopu s nízkou specifikací, a to následovně.

Může to fungovat pro všechny hry? Odpověď může být ano, může být ne. Každá hra má obecně jiné vlastnosti v závislosti na výrobci. Pokud se s tímto problémem často setkáváte, ApkVenue vám doporučuje přihlásit se k odběru vašeho videa na YouTube LowSpecGamer.

Protože LowSpecGamer prostřednictvím svého kanálu YouTube nevadí, když řekne, jak to udělat ladění konfigurace hry je mnohem nižší, než by měla být. Sice to dělá grafiku hry ošklivou, ale díky tomu ji můžete hrát.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je jen informace od Jaka ohledně toho, že nízké specifikace PC/laptopu, používající procesory Intel Celeron a Intel HD, mohou hrát i těžké hry. Co si o tom myslíte, máte zájem vyzkoušet a ladění hlubší hry?

Nezapomeňte si také přečíst související články Hry nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: GameSpot