Hry

10 hrdinů dota 2 s nejlepšími talenty úrovně 25

Valve vždy poskytuje pravidelné _aktualizační záplaty_ pro Dota 2, zejména patch 7.00, který stačí ke změně stylu hry a také k zatraktivnění hry.

Ventil vždy dodá aktualizace záplat rutina pro Dota 2, zejména patch 7.00, který stačí na změnu stylu hry při tvorbě hratelnost více atraktivní. Jednou ze zajímavých aktualizací je přidání systému strom talentů, tj. hráči si mohou vybrat jednu z možností upgradu svých hrdinů.

V minulosti, před Talent Tree, se hráči soustředili pouze na úroveň 16, aby maximalizovali konečné dovednosti nyní mají hráči možnost vylepšit během hry jeden z atributů nebo dovedností hrdiny. No, tentokrát prozradím 10 hrdinů, kteří jsou považováni za nejlepší talent úrovně 25, zvědavý? Podívejme se na následující.

  • Hráči to musí vědět! Toto je 5 determinantů vítězství v DotA 2
  • 5 nejlepších a nejsmrtelnějších hrdinů v DotA 2
  • 7 hrdinů DotA 2, které je nejobtížnější zabít, který je váš hrdina?

1. Král Wraithů

Úroveň 25: Reinkarnace sesílá Wraithfire Blast nebo bez nákladů na reinkarnaci many

Hrdina Wraith King bude obvykle vybrán na konci, je to proto, aby nepřítel připravil žeton hrdiny na útratu Kdeji během hry. Proto často Dovednost bez nákladů na reinkarnaci many ne vždy užitečné, na rozdíl od Reincarnation Casts Wraithfire, který může stále bumerang na nepřítele, když WK zemře, i když je tam žeton hrdiny, nepřítel bude stále omráčen a to může být přeměněno na dobrou hybnost, aby mohl vrátit úder.

2. Lich

Úroveň 25: Útoky Použijte 30 % MS a AS Pomalé nebo +35 Ledové brnění Structure Armor

Vždy existuje možnost pro Lich kteří se chtějí objevit útočící nebo bránící s talentem daným tentokrát. Při talent Attacks Apply 30% MS se Lichovi síla útoku zvýší téměř o polovinu, jako by dostal Skadi předměty aniž byste museli během hry plnit sáček. Mezitím talent +35 Armor Structure poskytne Lichovu ledovou ochranu, aby byla tvrdší a pro nepřátele těžší proniknout.

3. Abbadon

Úroveň 25: +300 zdraví aphotic Shield nebo +25 síla

Talent Aphotic Shield Health bude Abbadon a hrdinové tankerů dostatečně vypočítaná, může tato síla přimět hrdinu absorbovat a obnovit poškození k nepříteli každých 5 sekund.

4. Mirana

Úroveň 25: +2 Multishoot Sacred Arows nebo +100 Leap Attack Speed

Talent +100 skoků s rychlostí útoku Mirana zabíjejte rychleji a snadněji, tento talent skutečně pomůže Miraně zasáhnout nepřítele. Zatímco, talent +2 Multishoot Sacred Arrows bude velmi užitečné, když se nepřítel shromažďuje, protože může způsobit omračující efekt.

5. Outworld Devourer

Úroveň 25: +8% zesílení kouzla nebo +60s Arcane Orb Intelligance Steal

Talent +60s Arcane Orb Intelligance Steal dokáže Požírač ukrást atribut inteligence nepřítele na 2 minuty, ukradený nepřítel int způsobí velké bonusové poškození, aby porazil své nepřátele.

6. Vyvolavatel

Úroveň 25: -18s Tornado Cooldown nebo AoE Defening Blast

Talent, který je docela problematický pro jeho nepřátele, kteří čelí Invokerovi, totiž talent Cooldown tornáda. Tento talent může způsobit, že Invoker snadno vyletí své nepřátele do vzduchu. Mezitím může být za určitých podmínek také velmi užitečný talent AoE Defening Blast.

7. Hodinový stroj

Úroveň 25: +10s Doba trvání útoku na baterii nebo +400 zdraví

Páni, tohle je jeden z nejlepších talentů Clockwerku, jmenovitě Battery Assault Duration. S těmito talenty, Hodinový stroj Schopnost provádět baterkové útočné dovednosti bez zastavení, díky tomuto talentu je Clockwerk také velmi nepříjemným nepřítelem, když hraje. základna.

8. Prorok

Úroveň 25: 2x Treant HP/Damage nebo Removed Teleportation Cooldown

Talent byl odstraněn teleportací Cooldown znamená odstranění cooldown schopnosti teleportace, kterou má tento hrdina, to znamená, že se z něj stane velmi problematický hrdina, protože může snadněji vyřadit své podřízené. Ve skutečnosti, když si vezmete 2x Treant HP/Damage talent, stále získáte správnou sílu, která má dodat sílu jeho podřízeným se 70 poškozením a 1 100 HP.

9. Puk

Úroveň 25: +75 % iluzorní vzdálenost/rychlost orbu nebo +420 zlatých/min

Talent na vzdálenost/rychlost Illusionary Orb usnadní Pukovi rychlejší přesun lokací. Zatímco talent +420 zlatých/min způsobí, že puk získá peníze navíc každou minutu, tato dovednost samozřejmě změní dosavadní styl hry puku.

10. Královna bolesti

Úroveň 25: 60 % Spell Lifesteal nebo 550 AoE Shadow Strike

Přidání 60% k talentu Spell Lifesteal bude znamenat královna bolesti není třeba se obávat ztráty krve během bitvy. Navíc s extra položky lifesteal jako Octarine Core, který může zvýšit lifesteal efekt tohoto hrdiny na 96 %, WOW!

To je 10 nejlepších hrdinů Dota 2 s talentem 25. úrovně. Chcete přidat další hrdiny? Neváhejte se podělit o své názory v komentářích níže.