Software

7 nejnovějších a bezplatných aplikací pro Android z dubna 2017

Každá nová aplikace však určitě stojí za vyzkoušení a zde je řada nejnovějších aplikací pro Android 2017 od JalanTikus.

Najít tu nejlepší aplikaci je skutečně velmi obtížné. Protože nejlepší aplikace pro ApkVenue nemusí být nutně nejlepší pro vás. Nakonec to všechno závisí na vašich potřebách, kde každý má jiné potřeby.

Ano, vyrojilo se mnoho nových aplikací, které mají funkce prakticky totožné se stávajícími aplikacemi. Každá nová aplikace však určitě stojí za vyzkoušení a zde je řada nejnovějších aplikací pro Android 2017 od JalanTikus.

  • 7 nejnovějších a bezplatných aplikací pro Android březen 2017
  • Super rychlý způsob otevírání aplikací na Androidu
  • 7 nejnovějších a bezplatných her pro Android březen 2017

Nejnovější a bezplatné aplikace pro Android duben 2017

1. Bard - Video Assembler

Jste si jistý, že jste velmi kreativní člověk? Pokud ano, musíte aplikaci vyzkoušet Bard - Video Assembler toto. Důvodem je, že můžete znovu vytvořit video z obsahu videa na YouTube.

Přeuspořádejte slova, která říkají, podle svých představ a poté je zkombinujte s jinými videi, abyste vytvořili video, které bude co nejkreativnější a jedinečné. Vlijte prosím svou kreativitu do této nové aplikace Bard - Video Assembler.

2. Rohová muška

Většina dnešních smartphonů má design se zaoblenými rohy. Kromě toho, že vypadají více sexy, zaoblené rohy také činí smartphone stabilnějším v ruce.

Dobře aplikace Cornerfly To umožňuje, aby rozhraní smartphonu mělo zaoblené rohy stejně jako displej LG G6. Jaka to vyzkoušel a výsledky jsou docela působivé, což dokáže změnit vzhled tak, aby byl hladší a oku lahodící.

Aplikace je zdarma, ale můžete upgradovat na verzi Pro, abyste podpořili vývojáře a získali kompletnější funkce. Pouze 14 tisíc Rp, to je, pokud se vám to líbí.

3. Energetická tyčinka

Už vás nebaví stejný starý displej baterie smartphonu? Energetická tyčinka je odpověď. Tato aplikace pro přizpůsobení vám umožňuje atraktivním způsobem zobrazit baterii v horní části stavového řádku.

Ano, možná je to triviální. Nicméně stojí za to zkusit dát vašemu oblíbenému smartphonu Android nový vzhled. Ideální pro ty z vás, kteří se chtějí vždy odlišovat.

4. Znovuzrozený časovač zaostření

Další nejnovější aplikací pro uživatele Androidu je Znovuzrozený časovač zaostření zvýšit produktivitu. Ano, toto není aplikace s novými funkcemi a podobné aplikace jako Brain Focus již existují. Ovšem s novým vzhledem.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Focus Timer Reborn nyní také spoléhá na techniku ​​pomodoro pro zvýšení produktivity. Tam, kde to vyžaduje, abyste pracovali soustředěně po dobu 25 minut, udělejte si 5 minut přestávku po 4 dlouhých 30 minutových přestávkách.

5. Hangouts Meet

Hangouts Meet od Google je služba pro videokonference, která se zaměřuje na videokonference. Tato nová služba podporuje videokonference pro 30 lidí najednou a uživatelé si nemusí vytvářet účet ani stahovat žádné další aplikace.

Kromě toho Meet také umožňuje uživatelům připojit se k videokonferencím prostřednictvím aplikace Kalendář a pozvánky sdílené e-mailem. Tato videokonferenční služba je také integrována s G Suite, takže každý uživatel může získat informace o schůzkách automaticky, data jsou přebírána z Kalendáře.

6. IQBoxy - Příjmy a výdaje

Pokud vyvíjíte a nastartování nebo podnikání, program finančního řízení je jistě velmi důležitý. No, pokud jste museli zaplatit hodně za pronájem vývojář, nyní se můžete spolehnout na aplikace pro Android.

Nejnovější je IQBoxy - Příjmy a výdaje. Pomůže vám sledovat výdaje a digitalizovat bankovky, účty nebo jiné účtenky. Nyní, pokud se vám to hodí, je k dispozici profesionální verze, abyste si mohli užívat komplexnějších funkcí.

7. Meteor

Další nedávnou aplikací pro Android je Meteor což je aplikace pro testování rychlosti vašeho internetu. Zobrazuje aplikace, jako je rychlost stahování, odesílání a ping.

Výhodou Meteoru je, že tato aplikace zobrazuje návrhy, jaké aplikace jsou vhodné pro vaše internetové připojení. Tato aplikace je zcela zdarma a bez nákupů v aplikaci nebo reklam, stojí za vyzkoušení.

Toto je 7 nejlepších nových aplikací pro Android v dubnové edici podle výběru JalanTikus, které si zaslouží vaši pozornost.

Pokud vám tento článek přijde užitečný, nezapomeňte podíl a zanechte svou značku ve sloupci komentářů níže.

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.