Software

5 současných aplikací pro Android, které musí vlastnit slangová mládež

Růst smartphonů Android ve světě je skutečně rok od roku velmi vysoký. Díky tomu mohou vývojáři svobodně vytvářet aplikace pro Android, které splňují potřeby uživatelů chytrých telefonů.

Růst smartphony Android na světě je rok od roku velmi vysoká. Díky tomu mohou vývojáři svobodně vytvářet aplikace pro Android, které splňují potřeby uživatelů chytrých telefonů.

Možná, že pro dospělé se smartphony Android používají pouze ke komunikaci. Nicméně, pro cool mladí lidé, Smartphone Android je nezbytným zařízením, které zvýší vaši prestiž ve světě hangoutů. Jen si to představte, pokud nemáte smartphone s nejnovějšími aplikacemi pro Android, určitě ano "kuper"!

  • 5 nejlepších moderních aplikací pro úpravu fotografií, které MUSÍTE používat!
  • 6 aktuálních módních trendů, které musíte následovat
  • Nová inovace, laserové holení Nechte to prezentovat

5 dnešních aplikací pro Android, které musí vlastnit galská mládež

Opravdu, co to sakra je moderní aplikace pro Android nutnost pro slangového a cool mladého muže? Buďte trpěliví, Jaka vysvětlí později. Jde o to, že pokud nemáte a nepoužíváte některou z aplikací, které ApkVenue poskytuje, je zaručeno, že jste „přítulný“ nebo méně společenský, geeky a podobně. Nechceš být takto označen, že ne? Stáhněte si tedy následující moderní aplikaci pro Android!

1. Zlato

Komu se to nelíbí číst novinky? Jste líní číst, ale abyste si přečetli jednu nebo dvě zprávy, musíte to dělat každý den, že? Samozřejmě byste měli. Protože když nepřijdeš aktualizace, co máš, bude oběť tyran tvůj blízký přítel.

No, za to to můžete udělat pomocí aplikace pro čtení zpráv s názvem Kotě. Ano, tato moderní aplikace pro Android vás vždy dokáže aktualizace s nejnovějšími zprávami. Důvodem je, že Babe vždy předkládá informace o čemkoli dobrém, co se stane globální trendy téma ani trendové téma v samotné aplikaci BaBe.

Aplikace Produktivita Hlavní pružina STÁHNOUT

Tato aktuální aplikace pro Android z vás zaručeně udělá slang. Protože kromě toho, že prezentujete nejnovější zprávy, jste schopni to také zjistit program a recenze filmu vysílání v Indonésii. Ano, znáte se, jako mladý člověk vás jistě nikdy neoddělí název filmu. Tak, aktualizace vaše filmové postřehy v aplikaci BaBe!

2. Qraved

Jaká jsou kromě vhledu měřítka pro mladé? Obvykle, pokud chcete ukázat, že jste slang, vy musí znát každé místo kongkow zábava, a samozřejmě musí být v souladu s kapesným mladých lidí. Co byste tedy měli dělat? Uklidni se, Jaka má řešení.

Prostě potřebujete Stáhněte si aplikaci Qraved. Opravdu, co je to aplikace Qraved? Aplikace Qraved je kulinářská aplikace v Indonésii. Pomocí této moderní aplikace pro Android budete vědět, které restaurace poskytují dobré jídlo a také kde se najíst více hity.

Produktivita aplikací Qraved STÁHNOUT

Navíc stažením aplikace Qraved můžete mít také možnost získat nejnovější akce na jídlo z každé restaurace, která je prezentována v aktuální aplikaci pro Android. Takže už víte, že pokud se chcete poflakovat, jakou aplikaci pro Android byste si měli stáhnout?

3. Spotify

Nejnovější aplikace pro Android, která z vás zaručeně udělá slang, je Spotify. Loh, působí to stejně jako slang? nejprve poslouchejte chlapi. V mladém věku je vhled do písně velmi důležitý. Proč? Protože ve vašem relativně mladém věku je mluvení o hudbě tím hlavním, aby se o vás dalo říci, že jste slang.

No a v aktuální Android aplikaci Spotify to nejsou jen písničky Top 40 nebo Hlavní proud pouze zobrazeno. V této slangové aplikaci pro Android najdete i hudbu indie která je známá tvorbou národních i mezinárodních dětí. Tímto způsobem, bez ohledu na to, co váš hangout mluví o hudbě, byste měli mít široký přehled.

Video a audio aplikace Spotify KE STAŽENÍ

ach ano, jak používat a stahovat skladby Spotify vlastně snadné. Můžete poslouchat tisíce hudby online proudnebo si jej dokonce stáhněte přímo do smartphonu Android. Abyste si však hudbu užili, aniž byste museli být obtěžováni reklamami a podobně, musíte mít nejprve prémiový účet.

4. Cesta

Páni, indonéské děti, které jsou slangové a aktivní a mají mnoho kamarádů, musí mít nejnovější Android aplikaci v podobě sociálních médií tzv. Cesta, že jo? Ano, jistě brácho! Tato aplikace je aplikace pro Android, díky které budete se 100% zaručenou účinností.

Proč je tato aplikace pro Android jedním z kandidátů na současnou aplikaci pro Android, díky které jste slang? To je pravda, protože aplikace Path má svou vlastní úroveň zájmu, která je poměrně vysoká. Pak skoro všechny slangové děti v Indonésii to již používá aplikaci Path k zobrazení toho, co dělají, jakou skladbu poslouchají a tak dále.

Apps Social & Messaging Path, Inc. STAŽENÍ

ach ano, Aplikace Cesta Může být také použit pro přihlásit se na hangout, jakou písničku posloucháš, na jaký film se díváš, sdílet fotografie a videa, existuje dokonce funkce povídat sito taky. Tak co, chceš si popovídat? Použijte aktuální Android aplikaci Path, ano.

5. Souboj mozku

Páni, nejnovější moderní aplikace pro Android je, Souboj mozku. Co je Brain Duel? Duel Otak je kvalitní a vzdělávací lokální aplikace. Tato hra vás zve k učení při hraní s přáteli, přáteli a dalšími lidmi.

Proč je tedy tato aplikace pro Android kandidátem na slang? Ano, protože hraním toho můžete být dokázat, že víš spoustu věcí nepřetržitým hraním této hry. Je to k ničemu, pokud jste bystrý, chytrý, ale nikdo neví. Pak si o vás zase budou myslet, že jste "slutty".

FEO Media AB Trivia Games KE STAŽENÍ

Tato hra má dvě verze, kde je první verze zdarma a ostatní verze jsou prémiové a placené. No, pokud chcete vyzkoušet prémiovou verzi Duel Brains, ale stále zdarma, můžete si přečíst článek Jak získat Premium Duel Brains zdarma.

Jak, už máte všechno moderní aplikace pro Android jako požadavek být slang? Pokud ne, okamžitě si stáhněte Android aplikaci, ano. Ach ano, pokud chcete být aktuálnější, můžete si přečíst článek 5 nejlepších současných aplikací pro úpravu fotografií, které se MUSÍ používat! Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže.