Hry

Těchto 5 nejlepších šachových her pro Android z vás může udělat chytrého! nevěří?

5 nejlepších šachových her pro Android, které vám pomohou procvičit mozek a osvěžit mysl.

Pro osvěžení mysli lze provozovat mnoho sportů. Jedním z nich je cvičení mozku. Tento sport je obvykle synonymem pro šachy. Fyzické cvičení je velmi dobré pro zdraví, ale cvičení mozku je také dobré pro zdokonalování našich schopností.

tady 5 nejlepších šachových her pro Android které musíte hned vyzkoušet! Podívejte se na celou recenzi níže.

  • 5 nejlepších a nejvíce vzrušujících her Game Boy Advance (GBA).
  • Těchto 5 mozkových her pro Android může učinit váš mozek chytřejším
  • 10 nejlepších mozkových her pro Android 2019|Tak buďte chytřejší!

5 nejlepších šachových her pro Android

1. Šachy zdarma

Chess AI Factory Limited je jednou z nejpopulárnějších šachových her na chytrých telefonech. Tato aplikace má všechny základy a má 12 úrovní obtížnosti. Mezi ně patří ležérní móda, profesionální hra, úspěchy, žebříčky a má osm témat šachovnice.

2. Chess Tactics Pro

Chess Tactics Pro na rozdíl od většiny šachových her obecně. Je zde spousta šachových hádanek a můžete je hrát online on-line s cílem získat hádankuaktualizace každý z vás on-line. Zde máte za úkol rozvíjet své dovednosti a naučit se nové taktiky.

3. Droidfish

Droidfish je populární Android šachová hra s GUI. Dodává se s jedinou metrikou a má mnoho funkcí včetně podpory PGN, FEN a EPD.

Obtížnost můžete upravit změnou výkonu stroje. Toto je jedna z šachových her, kterou milují vážní šachisté. Je také zdarma, protože neexistují žádné nákupy v aplikaci ani reklamy.

4. iChess

iChess je jednou z šachových her pro příležitostné hráče. Je velmi podobný Chess Tactics Pro. Budete většinou řešit všechny hádanky offline.

Zde jsou tři obtížnosti, ze kterých si můžete vybrat podle svých schopností. Bezplatná verze obsahuje reklamy, zatímco verze pro ne.

5. Skutečné šachy

Skutečné šachy je jedna z nejlepších šachových her. Obsahuje pěkně vypadající 3D desku. Tato hra také obsahuje online multiplayer, povídat si ve hře a různá témata desek.

Můžete také hrát ve 2D, pokud je 3D deska příliš rušivá. Tato hra nabízí 2400 úrovní obtížnosti, které si můžete hned vyzkoušet.

Která hra je podle vás nejlepší ze seznamu 5 šachových her pro Android výše? Jalantikus navrhuje tu poslední, protože je velmi náročná a opravdu zdokonaluje naše mozkové schopnosti, takže která hra je vaše volba? Zanechte svůj komentář níže. Děkuji.