Produktivita

7 dalších funkcí tlačítek hlasitosti, o kterých možná nevíte

Tlačítko hlasitosti na chytrém telefonu neslouží pouze ke zvýšení nebo snížení zvuku. Zde je 7 dalších funkcí, které lze použít na tlačítkách hlasitosti smartphonu.

Každý smartphone, ať už se jedná o Android nebo iOS, musí mít tlačítko hlasitosti, které se používá ke zvýšení nebo snížení zvuku. Kromě toho se ukazuje, že tlačítka hlasitosti lze použít k jiným věcem.

V tomto článku se budu zabývat různými dalšími funkcemi tlačítek hlasitosti, které lze používat na chytrých telefonech.

Jaké jsou další funkce tlačítek hlasitosti na smartphonu? Zde je celá recenze.

  • 7 funkcí powerbanky, o kterých toho moc nevíte
  • 8 funkcí tlačítka napájení v systému Android, které možná neznáte
  • 5 dalších funkcí režimu Letadlo, které musíte znát

Další funkce tlačítka hlasitosti na smartphonu

1. Přiblížení/oddálení fotoaparátu

Aplikace fotoaparátu aktuálně podporuje použití tlačítek hlasitosti v uživatelské rozhraní-jeho. Funkci tlačítka hlasitosti můžete změnit na zkratky pro přiblížení nebo oddálení při otevření aplikace fotoaparátu.

2. Fotografování

Kromě možnosti přiblížení / oddálení můžete také změnit tlačítko hlasitosti na tlačítko spouště (pořizování snímků). Díky tomu se nemusíte obtěžovat dotýkat se obrazovky, když chcete pořizovat snímky nebo videa.

3. Zapněte obrazovku smartphonu

Zapnutí obrazovky smartphonu se obvykle provádí pomocí tlačítka napájení nebo funkcí dvojitým klepnutím probudíte. Pokud však váš smartphone nemá funkce dvojitým klepnutím probudíte a tlačítko napájení je rozbité, můžete změnit funkci tlačítka hlasitosti na tlačítko napájení.

Metodu si můžete přečíst zde: Jak zapnout obrazovku Android HP pomocí tlačítek hlasitosti

Apps Productivity Power Fix Team STÁHNOUT ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Odemkněte zamykací obrazovku

Další funkcí tlačítek hlasitosti je otevření zamykací obrazovky. Zde je zamykací obrazovka vyrobena z kombinace tlačítek hlasitosti, kombinaci můžete udělat co nejkomplexnější. Pokud ano, můžete jej otevřít stisknutím kombinace kláves hlasitosti.

Více informací o změně tlačítek hlasitosti na zamykací obrazovku si můžete přečíst zde: Jak Anti-Mainstream odemknout smartphone s kombinací kláves hlasitosti

Nástroje pro vývojáře aplikací mb-14 STÁHNOUT

5. Zástupci aplikací

Chcete rychle otevírat aplikace? Tlačítka hlasitosti můžete používat pomocí aplikace QuickClick. Kromě rychlého otevírání aplikací existuje mnoho dalších věcí, které lze používat pouze pomocí tlačítek hlasitosti.

Návod, jak změnit funkci tlačítka hlasitosti na zástupce aplikace, si můžete přečíst zde: Změna tlačítka hlasitosti na zástupce aplikace

Aplikace Photo & Imaging Blor STÁHNOUT

6. Snímky obrazovky

Ukládání snímků obrazovky lze provést pomocí tlačítek hlasitosti. Stačí stisknout tlačítko pro snížení hlasitosti + tlačítko napájení, snímek obrazovky se automaticky uloží.

7. Režim zotavení

Abyste mohli vstoupit do režimu zotavení, musíte při zapínání smartphonu použít speciální kombinaci tlačítek hlasitosti + tlačítka napájení. Kromě vstupu do Recovery Mode jsou tlačítka hlasitosti užitečná také pro výběr nabídky v něm.

To jsou různé funkce tlačítek hlasitosti, o kterých možná nevíte. Pokud máte další funkce, můžete podíl v komentářích!

Nezapomeňte si také přečíst související články Objem nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.