Software

tipy, jak být profesionálním špiónem pomocí Androidu

Být špiónem, který ví všechno o aktivitách svého cíle, musí být opravdu zábavné, že? No, pokud máte zájem stát se skvělým a profesionálním špiónem, toto je nejlepší špionážní aplikace pro Android, která z vás udělá profesionálního špióna.

Byli jste někdy uchváceni jeho cool akcí? James Bond nebo Ethan Hunt? Jsou to profesionální špióni v opravdu skvělých hraných filmech. Není to nemožné, pokud jejich skvělé kousky povzbudí vaši touhu stát se také špiónem.

Pokud ano, pak vám ApkVenue poskytne způsob, jak se stát profesionálním špiónem pomocí Androidu. Android je propracovaný, takže se nedivte, že se z Androidu můžete stát špiónem. Chcete vědět jak?

  • Sssst, zde je návod, jak hacknout Android vašeho přítele bez rootu!
  • Jak klepnout na smartphone s Androidem (100% funkční test)
  • Jak zaznamenat aktivitu svého přítele na Androidu pomocí Keyloggeru

Tipy, jak se stát špiónem pomocí Androidu

Být profesionálním špiónem není jen pro vás, abyste odposlouchávali nebo sledovali, ale také abyste zabránili tomu, abyste byli odposloucháváni ostatními. Na Androidu jsou některé z nejlepších špionážních aplikací, které můžete použít ke špehování lidí a zároveň se chránit před odposloucháváním.

Spy na Android Target

Klepnutím na Android osoby znamená, že se pokoušíte získat informace o této osobě. O ťukání lze říci, že je úspěšné, pokud jej nezná osoba, na kterou cílíme. Některé aplikace pro Android, které můžete použít k klepnutí na jiné lidi, jsou:

1. Sledování dětí

Účelem je usnadnit rodičům sledování svých dětí, kteří by si to mysleli, kdyby Sledování dětí lze použít jako nejlepší špionážní aplikaci pro Android? Tato aplikace je užitečná pro zaznamenávání aktivit prováděných cílem. Nejen ke sledování míst, ale ke klepnutí lze také použít nástroj Children Tracker protokoly telefon, SMS, povídat si, webové historie, změnit konfiguraci Androidu a mnoho dalších funkcí. Pokud jde o použití nástroje Children Tracker, přečtěte si článek Jak klepnout na smartphone s Androidem.

2. AirDroid

Jak Jaka jednou recenzoval v článku Jak hacknout Android přítelkyně bez rootuAirDroid můžete použít ke zjištění mnoha aktivit, které váš přítel nebo cíl dělá. Nejen sledování povídat si, můžete si prohlížet sbírky fotografií, pořizovat snímky obrazovky, vidět jeho umístění, a to i pro fotografování, aniž by o tom cíl věděl. Zajímavé že?

Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ

Zaznamenávání cílových aktivit

Už jste někdy viděli pero, kterým James Bond špehoval své cíle? Aby byly vaše špionážní aktivity ještě vzrušující, můžete také pomocí Androidu zaznamenávat aktivity jiných lidí, aniž by o tom cíl věděl. Zde jsou nejlepší špionážní aplikace pro Android, které můžete použít k záznamu cílových aktivit:

1. OS špionážní kamery

Pomocí této aplikace můžete zaznamenávat aktivitu svého cíle, aniž byste věděli, že aktivitu zaznamenáváte. V případě podezření můžete dokonce cíli ukázat svůj Android, ale nebude poznat, že jej nahráváte. Jak to? Můžete, protože OS špionážní kamery schopný chodit dál Pozadí Pokud je třeba. V pohodě, že? Spy Camera OS si stáhněte zde.

2. SpyVisio

SpyVisio je špionážní aplikace pro Android, která změní váš Android na CCTV. Můžete tedy přímo sledovat cílové aktivity reálný čas pokud se tato aplikace používá ke sledování cíle. Zajímavé je, že tato aplikace bude poskytovat upozornění formou SMS, pokud se místo pohne nebo uvidí podezřelý pohyb. Každopádně se cítím jako profesionální špión! SpyVisio si stáhněte zde.

Vyhněte se tomu, abyste byli cílem špionů

Není to legrační, pokud jste zaneprázdněni špehováním jiných lidí, ale ukázalo se, že jste špehovaní sami sebe. Abyste byli úspěšní jako špión pomocí špionážní aplikace pro Android, musíte používat následující aplikace:

1. Prohlížeč Orweb

Aby Dějiny procházení a vaše IP není čtena zvědavýma očima, můžete ji zabezpečit pomocí této aplikace. Orweb je Prohlížeč Tor pro Android, který zašifruje vaše data, takže pokud je někdo zachytí, nemůže při procházení vědět, jaké stránky a vaše hesla jsou. Chcete-li být v bezpečí, můžete pomocí tohoto prohlížeče otevřít e-maily a další důležitá data.

Prohlížeč aplikací The Guardian Project STÁHNOUT

2. RedPhone

Jednou z forem odposlechů, kterých se obáváme, je, že to, o čem mluvíme po telefonu, znají ostatní. K překonání odposlechů telefonních hovorů můžete použít aplikaci RedPhone. Tato aplikace zašifruje vaši aktivitu v telefonu, takže pokud je někdo odposloucháván, neuslyší záznam telefonu. Zajímavostí je, že nyní je RedPhone svázán s aplikací Signal, takže můžete současně zabezpečit telefon a také povídat si.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Open Whisper Systems STÁHNOUT

3. Telegram

Jako povídat si s přáteli probrat tajný projekt? Nenechte to uniknout jiným lidem. Místo použití WhatsApp, který hostí zprávy na serveru, můžete použít Telegram k šifrování dat vaší konverzace. Telegram používá šifrování end-to-end což zaručuje, že si vaši zprávu přečte pouze odesílatel a příjemce. Další výhodou telegramu, si můžete přečíst na WhatsApp VS Telegram.

Aplikace Social & Messaging Telegram LLC KE STAŽENÍ

No, to byla sbírka nejlepších špionážních aplikací pro váš Android. Používáním této špionážní aplikace je zaručeno, že se stanete profesionálním špiónem!