Software

tato aplikace pro kontrolu kvót vás dělá super efektivní! chtít?

Zmatený a otrávený plýtváním kvótami, neboli rychle docházející? Následuje aplikace pro kontrolu kvót vytvořená společností Google, která vás zaručeně učiní mimořádně efektivní, nazvaná Datally.

Problém datová kvóta je to stále jeden z podivných problémů pro uživatele internetu. Doposud stále existuje mnoho uživatelů, kteří se cítí zmateni ohledně využití jejich kvóty. Mnozí mají pocit, že kvóty jsou něco, co nelze kontrolovat, pokud jde o jejich použití.

Samozřejmě jste měli pocit, že na svém smartphonu nic neděláte, ale vaše kvóta se ve skutečnosti snížila. To je způsobeno aplikací Pozadí který stále běží a automaticky využívá kvótu. naštvaný? Ano. Využití kvóty se stává plýtvavějším a nemůžete nic dělat, abyste to kontrolovali.

Uklidnit! Od teď aplikace který může odpovědět na výše uvedené problémy. Pomocí níže uvedené aplikace můžete ovládat své využití kvóty a dosáhnout tak vysoké efektivity.

  • Jak sledovat videa z YouTube na chytrých telefonech bez kvóty
  • Proč by měla existovat kvóta, nikoli neomezená? Zde je vysvětlení!
  • 5 nejúčinnějších datových kvót prohlížeče, opusťte Chrome hned teď!

Datally, aplikace Quota Control z vás dělá super spořiče

Google spouští Datally, aplikace pro Android, která pomáhá uživatelům chytrých telefonů porozumět, ovládat a ukládat data. Mnoho uživatelů chytrých telefonů má obavy z balíčků kvót, které se vyčerpají příliš rychle. To je poměrně důležitá bariéra, zejména pro další miliardu uživatelů, kteří budou mít přístup k internetu pro své každodenní potřeby, nebo pro další miliardu uživatelů.

Nejen, že se obávají, že jejich balíček kvót rychle dojde, ale také nechápou, k čemu se jejich kvóta používá, a mají potíže s kontrolou využití kvóty u aplikací, které se jim líbí. Caesar Sengupta, viceprezident týmu Google Next Billion Users Team, který přijel do Jakarty spustit Datally.

Produktivita aplikací Google LLC KE STAŽENÍ

Funkce Datally

Po zhlédnutí výše uvedeného videa následuje vysvětlení hlavních funkcí v aplikaci Datally:

1. Funkce spořiče kvót

Některé aplikace na chytrých telefonech často používají kvótu tiše na pozadí, aby neustále aktualizovaly obsah a informace. Funkce Spořič kvót v Datally vám umožňuje řídit kvótu používanou každou aplikací, takže kvótu lze maximalizovat na aplikace, které se vám líbí. Uživatelé, kteří aplikaci dříve testovali, říkají, že Datally umí ušetřit kvótu smartphonu až 30 %, v závislosti na tom, jak používají Datally.

2. Balónky spořiče kvót

Po aktivaci spořiče kvót Balón spořiče kvót v Datally se objeví. Tato bublina zobrazí množství využití kvóty pro aplikaci a uživatelé se mohou rozhodnout použití kvóty v aplikaci zablokovat, pokud se využití kvóty začalo vymykat kontrole. Tato bublina spořiče kvót funguje jako rychloměr pro kvótu vašeho smartphonu.

3. Správa datových funkcí

Datally vám sdělí, zda aplikace využívá velké množství kvót, a také kolik kvót využíváte za den, za týden až za měsíc.

4. Najděte funkci Wi-Fi

Jsou chvíle, kdy chcete použít větší kvótu než jejich balíček, například když chtějí sledovat videa. Vlastnosti Najděte Wi-Fi na Datally může pomoci najít blízké Wi-Fi sítě, které byly hodnoceny komunitou Datally. Po připojení mohou uživatelé ohodnotit používanou Wi-Fi na základě vlastních zkušeností.

O tom je recenze Aplikace Datally které vám mohou pomoci řídit využití vaší internetové kvóty a automaticky vás zefektivnit. Aplikaci Datally můžete získat zdarma na Google Play Store pro všechna vaše zařízení Android s minimálně OS 5.0 Lollipop. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Google nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.