Specifikace

10 nejlepších aplikací pro slučování videa na mobilu

Aplikace, která kombinuje nejlepší videa, je pro tvůrce obsahu nutností. Podívejte se na doporučenou aplikaci pro sloučení videa v tomto článku.

Aplikace pro slučování videí je jednou z nezbytností pro lidi, kteří velmi rádi tvoří obsah. Zejména pro ty, kteří rádi nahrávají videa na sociální média, jako je Instagram.

Děláte rádi střih videa? Úprava videa je činnost úpravy videa, která se obvykle provádí, aby bylo sledování jednoho nebo více videoklipů zajímavější.

Slučování videí je editační činnost, která je poměrně obtížná a zábavná zároveň. Sloučení těchto videí se provádí za účelem vytvoření jednoho příběhu z různých klipů.

Jaka má doporučení aplikace pro sloučení videa pro ty z vás, kteří chtějí upravovat videa na telefonech Android. Uvidíme více!

Doporučené aplikace pro sloučení videí

V současné době nelze úpravy videa provádět pouze na počítači, existuje mnoho aplikací pro úpravu videa, včetně aplikací pro slučování videa, které můžete používat na telefonech Android.

Přestože specifikace telefonů se systémem Android jsou pravděpodobně nižší než u notebooků nebo počítačů, aplikace pro úpravu videa v systému Android mohou stále nabízet různé zajímavé funkce.

Z mnoha podobných aplikací jsou zde: 10 aplikací pro spojení videí do jednoho snímku nejlepší na Androidu, který můžete vyzkoušet.

1. Adobe Premiere Rush

Kdo by neznal Adobe, společnost zabývající se profesionálními úpravami pro PC a mobilní zařízení.

Můžete vyzkoušet nejlepší aplikaci pro připojení videa, jmenovitě Adobe Premiere RushTato aplikace má funkce, které nejsou o nic méně kompletní než dnes dostupný software pro úpravy na PC.

Kromě slučování videí může být tato aplikace pro slučování videa pro iPhone a Android upravit osvětlení, přechod, dokud účinek zpomalený pohyb pro vaše videa.

Ještě zajímavější je, že v této aplikaci můžete získat také výsledky videa vývozní do aplikace pro slučování videa pro PC, konkrétně Premiere Pro CC, víte. Pěkný!

InformaceAdobe Premiere Rush
VývojářAdobe
Recenze (počet recenzentů)4.0 (15.553)
Velikost155 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci Adobe Premiere Rush zde!

Video a audio aplikace STAŽTE

2. ActionDirector Video Editor

Slyšel jsi o Cyberlink? Střihové společnosti jako Adobe mají interaktivní aplikace pro úpravu videa pro Android, které jsou vhodné pro mladé lidi.

Video editor ActionDirector je jedním z jejích produktů pro Android. Pomocí této aplikace můžete svá videa snadno upravovat.

Kromě toho, že jde o aplikaci, která kombinuje videa do jednoho snímku, existuje mnoho funkcí, jako jsou efekty, filtry, nálepkaa mnoho dalších, které můžete použít.

InformaceVideo editor ActionDirector
VývojářSpolečnost Cyberlink Corp
Recenze (počet recenzentů)4.5 (128.725)
Velikost38 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.4

Stáhněte si aplikaci ActionDirector Video Editor zde!

Video a audio aplikace Cyberlink ke stažení

3. Quik, nejlepší bezplatná aplikace pro sloučení videa

Aplikace, která spojuje další video, které Jaka doporučuje, je Quik. Tato aplikace pro úpravu videa pro vás velmi snadné použití, gang.

Kromě slučování videí může tato aplikace pro kombinování videí a fotografií také přidávat obrázky fotografie, titulky a další zajímavé efekty do videa, které upravujete.

Tato aplikace má desítky motivů, které lze použít k ozdobení vašich videí, a podporuje různé formáty videa, vaše práce bude s touto aplikací mnohem lehčí.

InformaceQuik
VývojářStaň se profesionálem
Recenze (počet recenzentů)4.7 (1.340.376)
Velikost99 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci Quik zde!

Video a audio aplikace GoPro Inc STAŽENÍ

Další aplikace pro sloučení videa...

4. KineMaster

KineMaster To je vhodné pro ty z vás, kteří chtějí provést nějaké úpravy, které nějaké vyžadují vrstvy včas . Tato aplikace pro sloučení videí má atraktivní a jednoduché rozhraní.

KineMaster je dnes jednou z nejpoužívanějších aplikací pro střih videa Youtuber. Nepotřebujete žádné speciální dovednosti, můžete zde okamžitě vytvářet skvělá videa.

Jak kombinovat videa na vašem mobilním telefonu s touto aplikací se stává ještě zajímavějším díky funkci efektů, nálepka, rozmazat, regulátor rychlosti a další. KineMaster také podporuje různé video a audio formáty.

InformaceKineMaster
VývojářKineMaster Corporation
Recenze (počet recenzentů)4.4 (2.658.309)
Velikost87 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci KineMaster zde!

Video a audio aplikace KineMaster Corporation KE STAŽENÍ

5. YouCut

Jste líní upravovat videa horizontálně? Aplikace kombinuje videa bez pojmenovaného vodoznaku YouCut můžete to použít vertikálně.

Svá videa můžete volně upravovat a snadno kombinovat různá videa. Tato aplikace pro propojení videa také volný, uvolnit použít, lol!

Pokud chcete aplikaci pro úpravu fotografií do videí, YouCut má také různé jedinečné funkce, včetně tvorby prezentace spojením několika fotek, gang!

Tím to nekončí, YouCut umí také komprimovat velikost videa, aniž by výrazně snížil kvalitu videa. Svá upravená videa tak můžete stále volněji sdílet na sociálních sítích.

InformaceYouCut
VývojářSpolečnost Inshot Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.8 (1.549.523)
Velikost24 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.3

Stáhněte si aplikaci YouCut zde!

Video a audio aplikace InShot Inc. STAŽENÍ

6. FilmoraGo

Pokud nejste obeznámeni s aplikacemi pro úpravu videa, můžete použít FilmoraGo jako aplikace, která kombinuje videa, která jsou super jednoduchá a pohodlná.

Jak sloučit videa na Androidu prostřednictvím této aplikace velmi snadné, můžete také použít mnoho funkcí, jako jsou filtry, překryvy, pohyblivá grafika, a mnohem víc.

Většina procesu úpravy videa, který se vyskytuje v této aplikaci, kombinuje toto bezplatné video již běží automaticky, stačí si vybrat výstup nejúžasnější chcete.

InformaceFilmoraGo
VývojářSpolečnost Inshot Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.0 (397.104)
Velikost35 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.2

Stáhněte si aplikaci FilmoraGo zde!

Video a audio aplikace STAŽTE

7. VidTrim

Další aplikací pro připojení videa, kterou ApkVenue doporučuje, je VidTrim pokud nejste obeznámeni s dlouhým a komplikovaným procesem úpravy videa.

Jednoduché funkce nabízené touto online aplikací pro kombinování videa jsou doprovázeny rozhraním, které je snadno pochopitelné i pro začátečníky.

I když to vypadá jednoduše, ale existuje mnoho funkcí, které lze použít, víte. Můžete také udělat gramotnost videa zajímavější pomocí efektů a soundtrack v této aplikaci.

InformaceVidtrim
VývojářGoseet
Recenze (počet recenzentů)4.3 (246.200)
Velikost35 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci Vidtrim zde!

Goseet Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

8. VEdit Video Cutter and Merger

Jak název napovídá, VEdit To je speciálně vytvořeno jako aplikace pro kombinování videí a jejich řezání. Pomocí této aplikace můžete také snadno převést video na zvuk.

Aplikace pro kombinování videí na Androidu bez vodoznak lze jej používat zdarma. Úpravy budou samozřejmě zajímavější bez vodoznaku, gangu.

Tato aplikace je také relativně lehká, protože její instalace na váš mobilní telefon zabere pouze 17 MB. VEdit je vhodný pro ty z vás, kteří nehledají podivné funkce.

InformaceVEdit Video Cutter and Merger
VývojářClogica
Recenze (počet recenzentů)4.3 (31.841)
Velikost17 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum4.2

Stáhněte si aplikaci VEdit Video Cutter and Merger Application zde!

VEdit Video Cutter and Merger

9. VivaVideo

VivaVideo je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro úpravu videa s celkovým počtem více než 100 milionů stažení na Androidu. Jeho funkce nejsou horší než aplikace pro sloučení videa pro PC.

Pro svá videa můžete udělat mnoho věcí, např zpomalený mod, filtr, prezentace, dokud video koláž ačkoli.

Jak spojit videa do jednoho s touto aplikací je také docela praktické, protože díky atraktivnímu a lehkému rozhraní se budete cítit jako doma při úpravě videí, i když to trvá dlouho.

InformaceVivaVideo
VývojářSpolečnost QuVideo Inc. Nejlepší aplikace pro editor videa a tvorbu videa
Recenze (počet recenzentů)4.5 (11.914.727)
VelikostLiší se
Nainstalujte100.000.000+
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci VivaVideo zde!

Video a audio aplikace QuVideo Inc. STAŽENÍ

10. Video Editor & Video Maker - InShot

Konečně je tu aplikace pro kombinování videí z InShot, Video Editor & Video Maker. Ti z vás, kteří chtějí upravovat bez složitostí, mohou vyzkoušet tuto aplikaci, gang.

Mnoho editačních funkcí je jako jiné aplikace, ale tato aplikace má poměrně rozmanité efekty a můžete ji v aplikaci použít ke zkrášlení svých videí.

Díky této zajímavé funkci a také snadnému použití si Inshot stáhlo více než 100 milionů lidí a podařilo se mu udržet hodnocení nad 4.

Přestože jsou funkce zcela kompletní, musíte se přihlásit, abyste si mohli užívat všechny funkce InShot. Není divu, že si mnozí chtějí stáhnout InShot Pro MOD APK.

InformaceVideo Editor & Video Maker - InShot
VývojářSpolečnost InShot Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.8 (5.990.508)
Velikost36 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.3

Stáhněte si Video Editor & Video Maker - aplikaci InShot zde!

Video a audio aplikace InShot Inc. STAŽENÍ

Bonus: Jak sloučit videa na mobilu a PC

Už víte, správně, jaké jsou nejlepší a bezplatné aplikace pro slučování videa, které můžete použít? Jak ale videa zkombinovat? Je to těžké?

Nenechte se zmást! Jaka také připravil tutoriál jak sloučit videa do jednoho na notebooku nebo mobilu, který si můžete přečíst v článku níže!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je doporučení aplikace pro sloučení videa na Androidu od ApkVenue nyní můžete splatit svou práci na úpravách kdekoli pouze pomocí mobilního telefonu.

Tato řada aplikací, které ApkVenue doporučuje, má své příslušné vynikající funkce, stačí si vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje, gangu.

Která aplikace je podle vás mezi ostatními nejlepší? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o upravit aplikaci nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.