Out Of Tech

10 nejnovějších a nejlepších filmů a dramat Lee Jong Suka 2020

Hledáte nejlepší filmy a dramata Lee Jong Suka? Zde má Jaka několik doporučení, která můžete sledovat při čekání na nejnovější drama Lee Jong Suk.

Má kouzlo, které dokáže uchvátit srdce žen, Lee Jong Suk také zřejmě nadaný hereckým talentem, o kterém není třeba pochybovat, gang.

Důkazem toho je, že tento pohledný herec úspěšně hrál v řadě korejských dramat a filmů a během své kariéry v jihokorejském zábavním průmyslu získal několik prestižních ocenění.

No, pro ty z vás, kteří jsou velkými fanoušky Lee Jong Suka, v tomto článku bude Jaka diskutovat o nejlepší filmy a dramata Lee Jong Suka které musíte sledovat.

Doporučení nejlepších filmů a dramat Lee Jong Suka

Sledovali jste všechna korejská dramata Park Seo Joona a hledáte nejlepší drama Lee Jong Suka? Uklidněte se, celá parta zde bude diskutovat!

Lee Jong Suk ve skutečnosti začal svou kariéru jako a modla v pěstounské skupině SM Entertainment s názvem Nemovitý, ale rozhodl se opustit skupinu 3 měsíce poté, co byl prozkoumán.

První drama s tímto talentovaným mladým jihokorejským hercem v hlavní roli bylo Prosecutor Princess, kde získal vedlejší roli jako Lee Wu Hyeon.

Zde Jaka připravil několik doporučení na nejlepší filmy a dramata Lee Jong Suka, které můžete sledovat ve svém volném čase.

1. Zatímco jsi spal (2017)

První nejlepší doporučení drama Lee Jong Suk je Zatím co jsi spal kterou si zahrál s jednou z nejbohatších korejských hereček Bae Suzy.

Drama, které vysílal televizní kanál SBS, vypráví příběh Nam Hong Joo (Bae Suzy), žena, která dokáže prostřednictvím jejích snů vidět různé nešťastné události, které se stanou ostatním.

Jednoho dne však Hong Joo skutečně viděl hroznou událost o smrti své matky a sebe v budoucnosti.

Mezitím se jmenoval státní zástupce Jung Jae Chan (Lee Jong Suk) snaží se různými způsoby zabránit tomu, aby se noční můra Hong Joo stala realitou.

InformaceZatím co jsi spal
Hodnocení8.4 (IMDb)
ŽánrKomedie, Drama, Fantasy
Počet epizod32 epizod
Datum vydání27. září – 16. listopadu 2017
ŘeditelOh, Choong-hwan
HráčLee Jong-suk


Lee Sang-yeob

2. Romantika je bonusová kniha (2019)

Vydáno v roce 2019, Romantika je bonusová kniha může být tou nejlepší volbou, kterou můžete sledovat při čekání na nejnovější drama Lee Jong Suka, gang.

Toto drama samo vypráví o geniálním spisovateli jménem Cha Eun Ho (Lee Jong Suk) který je zároveň nejmladším šéfredaktorem vydavatelství, kde působí.

na jiném místě, Kang Dan Yi (Lee Na Young) je slavný bývalý textař, který je v současné době nezaměstnaný a snaží se najít si novou práci.

Až jednoho dne se ti dva potkali, když Kang Dan Yi konečně dostal práci ve vydavatelské společnosti, kde pracoval Cha Eun Ho. Odtud se oba začali k sobě přitahovat.

InformaceRomantika je bonusová kniha
Hodnocení8.1 (IMDb)
ŽánrRomantika
Počet epizod16 epizod
Datum vydání26. ledna – 17. března 2019
ŘeditelLee Jeong-hyo
HráčLee Jong-suk


Jung Yoo-jin

3. Slyším tvůj hlas (2013)

Další nejlepší doporučení drama Lee Jong Suk je Slyším tvůj hlas který nabízí příběh neméně zajímavý než předchozí korejská dramata, gang.

Chovat se jako Park Soo HaV tomto dramatu se Lee Jong Suk říká, že má superschopnosti, díky nimž je schopen naslouchat slovům jiných lidí, i když jsou vyslovena v srdci.

S touto jedinečnou schopností pomáhá Park Soo Ha krásné právničce jménem Jang Hye Sung (Lee Bo Young) která byla jeho první láskou.

Soo Ha pomáhá Hye Sungovi odhalit různé zločince během procesu, což nakonec ohrožuje jejich bezpečnost.

InformaceSlyším tvůj hlas
Hodnocení8.2 (IMDb)
ŽánrKomedie, Drama, Fantasy
Počet epizod18 epizod
Datum vydání5. června – 1. srpna 2013
ŘeditelJo Soo-won
HráčLee Jong-suk


Yoon Sang-hyun

Další doporučené filmy a dramata od Lee Jong Suka...

4. Pinocchio (2014)

Hledáte nejlepší dramata nebo filmy Park Shin Hye a Lee Jong Suk, které vám pomohou cítit se šťastný? Pak byste se měli podívat na drama s názvem Pinocchio tady, bando!

Toto romantické korejské drama, které bylo v době svého uvedení v roce 2014 velmi populární, vypráví příběh mladé a krásné novinářky jménem Choi In Ha (Park Shin Hye) kteří mají Pinocchiův syndrom.

Syndrom, kterým trpěl od dětství, způsobuje, že In Ha bude i nadále škytat, když lže.

Mezitím, Choi Dal Po (Lee Jong Suk) je adoptivní strýc In Ha, který pracuje jako novinář s nadprůměrnou inteligencí.

Když spolu žijí jako strýc a synovec, zdá se, že se In Ha a Dal Po nakonec budou mít rádi.

InformacePinocchio
Hodnocení8.1 (IMDb)
ŽánrRomantika, drama
Počet epizod20 epizod
Datum vydání12. listopadu 2014 - 15. ledna 2015
ŘeditelJo Soo-won, Shin Seung-woo
HráčLee Jong-suk


Kim Young-kwang

5. W (2016)

Produkoval režisér Jung Jae Yoon, který byl propuštěn v roce 2016, drama s názvem W takže doporučení pro další drama Lee Jong Suk, gang.

Drama, známé také jako W: Two Worlds, vypráví příběh kardiochirurga jménem Oh Yeon Joo (Han Hyo Joo) který se v jednu chvíli ocitl v jiné dimenzi; webtoon svět.

Začalo to, když otec Yeon Joo, slavný tvůrce komiksů, náhle zmizel a Yeon Joo se ho pokusila najít.

V této dimenzi se setká Yeo Joo Kang Cheol (Lee Jong Suk) který se ukáže být hlavní postavou komiksové série vytvořené otcem Yeon Joo.

Oheň romantiky mezi těmito dvěma se také objevil, když se Yeon Joo pokusila zachránit Kang Cheolovi život před jeho otcem, který se pokusil zabít postavu Kang Cheola v komiksovém příběhu, který vytvořil.

InformaceW
Hodnocení8.1 (IMDb)
ŽánrDrama, Fantasy, Romantika
Počet epizod17 epizod
Datum vydání20. července – 14. září 2016
ŘeditelJung Jae-yoon
HráčLee Jong-suk


Jung Eugene

6. Doctor Stranger (2014)

Hledáte korejské drama o lékaři s Lee Jong Sukem v hlavní roli? Pokud ano, musíte toto drama s názvem Doctor Stranger, gang opravdu vidět!

V tomto dramatu hraje Lee Jong Suk Park Hoon, geniální hrudní chirurg, který byl jako dítě oklamán a přivezen do Severní Koreje spolu se svým otcem, který je také lékařem.

I tak ale v té zemi Park Hoon konečně našel svou lásku a začal spolu chodit Song Jae Hee (Jin Se Yeon).

Poté, co jejich otec zemřel, se Park Hoon a Jae Hee pokusili utéct do Jižní Koreje. Park Hoon však bohužel ztratil kontakt se svým milencem, až nakonec odjel do Jižní Koreje sám.

Park Hoon pokračoval ve své profesi lékaře ve známé nemocnici v Jižní Koreji a jednoho dne byl překvapen přítomností pacienta, který byl velmi podobný Jae Hee.

InformaceDoktor Cizinka
Hodnocení7.4 (IMDb)
ŽánrAkční, Drama, Romantika
Počet epizod20 epizod
Datum vydání5. května – 8. července 2014
ŘeditelJin Hyuk, Hong Jong-chan
HráčLee Jong-suk


Park Hae-jin

7. No Breathing (2013)

Na rozdíl od předchozích titulů Žádné dýchání je film Seo In Guk a Lee Jong Suk, který vyšel v roce 2013, gang.

Tento film vypráví příběh na téma světových plaveckých sportovních soutěží Woo-sang (Lee Jong-suk) který je národním plaveckým sportovcem, který byl nucen být vyloučen z národního týmu za zasažení australského plavce.

Na druhou stranu, Won Il (Seo In Guk) je talentovaný plavec, který se rozhodl skončit po smrti svých rodičů, která ho traumatizovala a hluboce zarmoutila.

Až jednoho dne se rivalita mezi nimi opakovala a navíc se zřejmě zamilovali do stejné dívky, totiž Jung Eun (Kwon Yuri).

TitulŽádné dýchání
Ukázat30. října 2013
Doba trvání1 hodina 58 minut
ŘeditelYong-sun Jo
ObsazeníLee Jong-Suk, Seo In-Guk, Kwon Yuri
ŽánrRomantika, sport
Hodnocení6.5/10 (IMDb)

8. Buď se mnou (2010)

Další doporučení přišlo z filmu s názvem Lee Jong Suk v hlavní roli Buď se mnou nebo také známý jako Duch.

Tento hororový žánr je zabalen do omnibusového konceptu, kde je několik příběhových segmentů představeno v jednom filmovém titulu.

V tomto filmu se Lee Jong Suk objeví ve čtvrtém segmentu s názvem Tarot 3: Nespatřený. Lee Jong Suk hraje postavu Hyuna Wooka, studenta, který je jednoho dne vyzván, aby vstoupil do staré budovy, která bývala školní budovou.

Uvnitř strašidelné budovy zažili Hyun Wook a jeho dva přátelé různé podivné události, včetně toho, když vstoupili do třídy, kde bylo nalezeno tělo studenta.

TitulBuď se mnou
Ukázat10. června 2010
Doba trvání1 hodina 40 minut
ŘeditelJoachim Yeo, Jo Eun-Kyung, Hong Dong-Myung, Kim-Jho Gwang-Soo
ObsazeníLee ong-Suk, Han Ye-Ri, Lee Je-Hoon a kol
ŽánrDrama, Horor
Hodnocení5.4/10 (IMDb)

9. Škola 2013 (2012)

Dalším doporučením Lee Jong Suka je škola 2013. Toto korejské drama vypráví příběh dvou učitelů, kteřípřidělen učit na nejhorší škole v Jižní Koreji.

Vypořádat se s nezbednými studenty je nejen obtížné, ale i tito dva učitelé se musí přizpůsobit, aby si vzájemně přizpůsobili styl výuky, aby pomohli studentům této školy.

Chcete vidět jak Vzhled Lee Jong Suka, když byl studentem střední školy, stačí se podívat na toto korejské drama. Zaručeně nebudete litovat.

InformaceŠkola 2013
Hodnocení7,7 (IMDb)
ŽánrKomedie, drama
Počet epizod16 epizod
Datum vydání3. prosince 2012 – 28. ledna 2013
ŘeditelLee Eung Bok a Lee Min Hong
HráčLee Jong-suk


Jang Na Ra

10. Hymna smrti (2018)

Jaka doporučuje druhé korejské drama Lee Jong Suka se odehrává v Jižní Koreji během japonského koloniálního období.

Zde Lee Jong Suk hraje dramatika, který se zamiluje do sopránové zpěvačky, kterou potká, i když už má manželku.

Příběh a nuance, které toto drama nabízí, jsou příliš špatné, abyste si je nechali ujít. V tomto dramatu je mnoho smutných a romantických scén, ze kterých se vám roztaví srdce.

InformaceHymna smrti
Hodnocení7.1 (IMDb)
ŽánrDrama, Historie, Hudba
Počet epizod6 epizod
Datum vydání27. listopadu – 4. prosince 2018
ŘeditelPark Soo Jin
HráčLee Jong-suk


Park Seon Im

No, to byla některá z nejlepších doporučení k filmu a dramatu Lee Jong Suka, která musíte vidět, pokud tvrdíte, že jste velký fanoušek, gang!

Můžete jej sledovat prostřednictvím různých platforem pro streamování filmů, které jsou dnes široce dostupné, nebo si můžete stáhnout dramata a filmy Lee Jong Suka z korejských stránek pro stahování dramat.

Přečtěte si také články o korejské drama nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.